تمامي لوازم و ماشين آلات مكانيكي به سرويس هاي دوره اي نياز دارند شايد ساده ترين مثال در اين مورد خودرو شما باشد اگر در زمان مقرر و مناسب سرويس هاي مورد نياز انجام نگردد عملا عمر خودرو كوتاه شده وو هزينه تعميرات آن بسيار زياد خواهد شد.

اگر كولر هاي گازي سرويس نشوند به دليل كثيفي، عملا مدت زمان بيشتري را جهت خنك نمودن محيط صرف مي نمايند اين موضوع در وهله اول باعث افزايش مصرف برق و هزينه پرداختي آن مي شود.

سر انجام بدليل كاركرد زياد كمپرسور و افزايش آمپر مصرفي ممكن است برد دستگاه ، سيم كشي و حتي كمپرسور آسيب جدي و غير قابل جبراني ببيند اين موضوع مي تواند براي شما هزينه گزاف تعميرات را به دنباتل داشته باشد.

با صرف هزينه اندك واحد داخلي و بيروني (پنل و كندانسور) شما شستشو مي گردد و همچنين به طور رايگان گاز دستگاه شما چك مي گردد. شما ضمن صرفه جويي در مصرف برق هزينه هاي خود را نيز كاهش داده ايد.

همچنين مدت زمان بيشتري با خاطري آسوده از هواي مطبوع دستگاه خود لذت ببريد.

پس با این حال بهترین زمان برای سرویس کولرگازی ابتدای فصل گرما یا سرما میباشد. این در حالی ست که شما از دستگاه که راندمانی را بخوایید اگر فقط نیار به سرمایش دارید ابتدای فصل بهار بهترین زمان برای شستشو وسرویس دستگاه است واگر فقط از گرمایش استفاده میکنید ابتدای فصل پاییز بهترین زمان برای سرویس دشتگاه میباشد و به طبع اگر از هردو فصل از دستگاه استفاده میکنین سالی 2 بار به سرویس نیاز دارد.

لازم به ذکر است که به گمان این که دستگاه یکبار سرویس شده و هیچ نیازی به گاز یا شستشو ندارد و میتوانید از آن در فصل سرما هم استفاده کنین تا حدودی خالی از اشکال نیست.

گاهی پیش می آید که دستگاه بر اثر ضربه یا سهل انگار در موقع نصب یا پوسیدگی لوله ها دچار نشتی میشود و گاز دستگاه تخلیه شده و همین امر باعث میشود که عواقب بدی برای دستگاه در پی  داشته باشد.بزرگترین مشکل برای کمپرسور بوجود میاید.

بعداز شستشو و سرویس کندانسور و پنل ،تست گاز بصورت رایگان انجام میشود.

با توجه به آلودگی هوای تهران کثیفی باعث میشود دستگاه آمپر زیادی کشیده و آسیب جدی به برد و کمپرسور بزند که هزینه ای که در موقع سرویس پرداخت میشود در مقابل خرابی برد یا سوختگی کمپرسور بر اثر کثیفی بسیار ناچیز است.

با سرویس فصلی شما میتوانید از سلامت دستگاه خود باخبر شده و به موقع از بروز مشکل جدی برای دستگاه خوداری کنید.

جهت شارژ گاز كولر گازي و تست گاز كولر گازي با ما تماس بگيريد .

09120206031          رضایی

03961524977          رضایی

09366941897         تماس از طریق تلگرام

02122076049         تماس با دفتر مرکزی

گروه فنی میهن تمویه آماده نصب کولر گازي در مدل هاي مختلف مي باشد

 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود