خدمات

3 راه فوق العاده سريع سرويس كولر گازيدر گذشته براي اينكه از گرماي شديد رهايي پيدا كنند بيشتر پناه مي بردند به زير زمين و تونل هاي ساختماني كه منجر به توليد هواي خنك مي كرد، مانند هوا كش هاي امروزي؛ البته كه با گذشت زمان و رونق مباحث فني و الكترونيكي دستگاه هاي خنك كننده متفاوتي وارد بازار شده است از قبيل كولر گازي،اسپيلت،چيلر،ميني چيلر، كولر آبي و...


در سال هاي اخير به دليل افزايش ناگهاني دلار و سبقت بيش از اندازه آن از ريال باعث گراني دستگاه هاي كولر گازي و اسپيلت و چيلر شده كه واقعا نمي توان يكبار ديگر خريد مجدد داشت به همين دليل بهترين راه كار براي استفاده بهينه از كولر گازي كه خراب شده تعميرات آن مي باشد كه ما سريعترين راه كار را براي شما به ارمغان خواهيم آورد.
امروز سه راه كار سريع داريم اگر خودتان علم و تخصص تعميرات كولر گازي، تعميرات اسپيلت و چيلر و امثالهم را داريد بدون هيچگونه هزينه اي مي توانيد شروه به سرويس كولر گازي خودتان كنيد البته درورتي كه اطمينان از علم و تخصص خودتان نداريد سه روش وجود دارد:


1- به نزديك ترين نمايندگي يا تعميرات تخصصي كولرگازي مراجعه كنيد:


باتوجه به متخصصان فعلي اين صنعت متاسفانه بايد با احترام بگويم كه دقت فراوان به اصل بودن نمايندگي يا متخصص بودن سرويس كار كولر گازي اطلاع پيدا نماييد چرا كه بعضي از كارآموزان متخصصان بعداز گذشت مدت كوتاهي با اعتماد به نفس كاذب شروع به فعاليت تجاري نموده و با اجاره يك مغازه بدون تجربه كافي نسبت به تعميرات كولر گازي و يا تعميرات چيلر و سرويس دستگاه هايي مانند ميني چيلر ، اسپيلت و... دست به اشتباه جبران ناپذيري زده و با عدم توان مالي نسبت به پرداخت مبلغ هزينه دستگاه و خسارت به بار مي آورند به همين دليل رعايت اصل بودن نمايندگي، تخصص كافي و شرايط مالي مناسب و در آخر تضمين در سرويس كولرگازي و يا پركردن واقعي شارژگاز كولر گازي باعث مي شود به بهترين و خنك ترين تابستان شما تبديل گردد.

 

2- تماس تلفني:

Mihanphon
يكي از ساده ترين راه هاي ارتباط با متخصصان سرويس كولر گازي و تعميرات كولر گازي و شارژ گاز كولرگازي ، تعميرات داكت اسپيلت،تعمير هواساز،تعمير چيلر، تعمير ميني چيلر ، تعمير سردخانه ، سرويس داكت اسپيلت ، تعمير فن كوئل يا فن كويل ، كمپرسور و تعميرات كمپرسور ، نصب كولر گازي ، لوله كشي توكار كولر گازي ، تعمير كمپرسور سردخانه ، تعمير كمپرسور كولر گازي ، تعمير سردخانه هاي واقع درشرق تهران و تعمير سردخانه هاي واقع در غرب تهران و تعمير سردخانه هاي واقع درشمال تهران و تعمير سردخانه هاي واقع در جنوب تهران واقصاء نقاط كرج و....فقط تماس با شماره تلفن 09120206031 مي باشد كه با مديريت مهندس رضايي با بيش از چنددهه سابقه فعاليت در نصب،سرويس و تعميرات كولر گازي در حال فعاليت مي باشند. كافيست يكبار از تضمين كاري ايشان و تعهداتشان استفاده نماييد مطمئنا به بقيه دوستان و اقووام خود تيم فوق العاده ايشان را معرفي خواهيد نمود.

 

3- جستجو در اينترنت

Google Mihantavieh
با ورود به قسمت جستجو در سايت مرورگر گوگل و نوشتن ميهن تهويه و درج اطلاعات لازم مي توانيد با اين سايت آشنا شده و با قسمت در ارتباط با ما درخواست خود را وارد نماييد تا سريعا با شما تماس گرفته شود در ضمن مي توانيد با شماره تماس مستقيم 09120206031 تماس حاصل نماييد و از سرويس رايگان كولر گازي بهره ببيريد.

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود