خدمات

تعمیرات کولر گازی و بی پولی !

 

سلام عزیزان در این مطلب می خواهیم به جدال کولرهای گازی برویم و مسائلی رو باهاتون به بحث بگذاریم که مطمئنا کمتر راجع بهش مطالعه کردید! قبل از شروع هر گفتگویی باید بدونید که کولرهای گازی تنها وسیله خوشحال کننده در گرمای طاقت فرساست! اختلال و خرابی در کارکرد کولر های گازی می تونه اوضاع رو غیر تحمل و کنترل کنه! در چنین شرایطی کولر گازی خیلی از منازل و شرکت ها آماده می شوند  برای کارکردن و خیلی دیگه از کولر های گازی که بهشون رسیدگی نشده مشغول خاک خوردن هستند. از باد و سرمای مطبوع کولر های گازی هم که مطمئنا خبر دارید. واقعا کولر های گازی درهچین جو آب و هوایی که تابستون های بسیار گرمی رو برامون آورده به خصوص در ماه مبارک رمضان جزء تجهیزاتمورد نیاز واقعی در تمامی منازل و شرکت ها و کارخانه ها هستند.

اما گذشته از تمامی این صحبت ها به عنوان مقاله دقت کنید! تعمیر ات کولر گازیو بی پولی! به نظر شما قصد ما از چنین عنوانی چی می تونه باشه؟
شمشیر دو لبه؟!
بی پولی؟!

کولرهای گازی ، به هر حال دچار مسائل فنی می شوند!

به هر حال کولر های گازی دچار مشکل می شوند و باید بدانید که اصلا نباید نگران باشید! کولر گازی به هیچ وجه فرقی با اتومبیل شخصی نداره! همانطور که بعد از طی مسافت خاص و رسیدن کارکرد کیلومتر شمار به عدد خاصی،باید اتومبیلتان را سرویس کنید و موارد نیاز ماشین را تامین کنید، کولر های گازی هم نیاز به سرویس دوره ای و شاید احتمالا تعمیرات هم لازم دارند.با این تفاوت که کولر های گازی دیگه کیلومتر شمار ندارند و به نوعی زمان معیاری برای سرویس دوره ای کولر گازی محسوب می شود!

با تمام این موضوعات باز هم نگران نباشید چرا که

  • نه قرار می باشد کل تابستون بدون کولر گازی بمانید!
  • نه قراره تابستان امسال دمای تهران به دمای بالا برسه!
  • نه قراره که آشفته بشین،چون مجموعه میهن تهویه در خدمت شماست...درسته؟ 09120206031
لطفا آشفته نباشید!
لطفا سردرگم نباشید!

 

تعمیر کولر گازی چقدر هزینه داره !

احتمالا وقتی کولر شما  روشن می شود دیدید که آنقدرها هم لذت نمی برید و به اصطلاح بادی از کولر گازی بالا نمیاد!همین اتفاق یک لحظه تصور یک خونه بهم ریخته با کلی کثیف کاری با یک آقای تعمیر کار که ترجیحا دو بنده آبی تنشه و وسط حال وایساده و با چهره ای نزدیک به ناراحتی به شما نگاه می کنه طوری که انگار میگه دیگه کار از کار افتاده ! این فکر اذیتتون می کنه و فکر بعدی جاشو پر می کنه! فکر بعدی چیه؟!ف کر بعدی بهتون می گه که بنظرت مشکل کولر گازیم چیه؟ا ی وای نکنه از موتورش باشه که اگه اینطور باشه 3،4 تومن خرجشه!!!

هزینه های بیهوده و ناکارآمد!
هزینه نکنید باز هم هزینه می تراشه! بی پولی بدهکارتان می کنه!

 

 باور کنید که باید همین جا تمام بشه  چون ما هستیم! بی مقدمه بگم تلفن رو بردار و با شماره 09120206031 تماس بگیر!!!

تشخیص غلط تعمیر و حال نزدیک به سکته؟

خوب دقت کنید که باز هم برگشتیم به عنوان مطلب! بذارید مثال اتومبیل رو باز هم براتون یادآوری کنم! برای هر کدوم ازمردم حتما پیش آممده که ماشین به صورت ناگهانی خاموش بشه و دیگر روشن نشود گویا هیچ وقت این ماشین روشن نبوده! بله دقیقا در این حالت مجبورید به نزدیک ترین تعمیرکار یا مکانیک مراجعه کنید تا بتوانید از این وضعیت نجات پیدا کنید. بالاخره تعمیرکار پیدا می کنید و بعد از کمی تست با اتومبیل تشخیص میدهد که پمپ بنزین خراب شده و باید تعویض گردد! خب راهی جز اعتماد ندارید و میروید و یک پمپ بنزین نو خریداری می کنید و نزد جناب تعمیرکار میارید و پس از اینکه پمپ بنزین هم عوض شد خوشحال می شوید و سریع میخواهید برسید منزل و خستگی و اعصاب خوردیتون رو از بین ببرید. اما استارت و سرفه باتری شما را دوباره هراسان می کند و به تعمیر کار بدو بیار می گویید! بله شما ضرر کردید در حالی که به پمپ بنزین نیاز نداشتید! جالب اینکه به هر حال اتومبیل رو به تعمیرکار دیگه نشون میدید و با جابه جایی سیم و بدون هزینه ماشینتان رو درست می کنه!

آخرین بار چقدر عصبانی بودید؟!
آخرین بار چقدر عصبانی بودید؟!

سرتان را درد نیارم. اما در یک کلام : خطا و عدم تخصص در پروسه تعمیر کولر های گازی هم می تونه همین قدر ضرر  باشد.

تشخیص و عیب یابی بدون خطای کولر گازی

به نظرتان بارز ترین ویژگی یک تعمیرکار کولر گازی چیه؟یک تعمیرکار کولر گازی در وحله اول یک تشخیص دهنده و عیب یاب حرفه ای باشد. تنها با تشخیص عیب می شود آن را برطرف کرد. از این لحاظ در نظر بگیرید که تعمیر کولر گازی یک شمشیر دو لبه است. اگر به درستی انجام برسه می تونه بسیار کمک کننده باشد و در غیر اینصورت کاملا ضررو غیر اصولی!

تعمیر کولر گازی در تهران از پر متقاضا ترین خدمات مربوط به تعمیرات تجهیزات خانگی هست. تعمیرکاران کولرگازی و شرکت های مختلفی این خدمات رو به بهترین شکل ارائه می کنند اما به هرحال در هر صنفی افراد اشتباهی هم وجود دارد! تا یادم نرفته بگم که حتی ممکنه تعمیر کولر های گازی مختلف با هم فرق داشته باشه! به طور مثال یک تعمیرکار حرفه ای میدونه تعمیر کولر گازی جنرال با تعمیر کولر گازی سامسونگ و تعمیر کولر گازی ال جی تفاوت های ساختاری محسوسی با هم دارند.

 

 

 

 

 

در پایان ضمن تشکر،شایان ذکر است کهمجموعه میهن در هر 22 منطقه تهران شعبه داشته و همین امر در تسریع فرآیند نصب،تعمیر و سرویس کمک خواهد کرد.

پس به سادگی حلال مشکلات و مرد زندگی زن و بچه و همکاران خودتان باشید...تلفن: 09120206031 رضایی

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود