بلاگ

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در واکنش به گزارشها درباره تحقیق پلیس فدرال این کشور درباره اینکه

آیا وی عامل روسیه بوده است یا خیر گفت: هرگز برای روسیه کار نکرده‌ام. 

ترامپ اقدام پلیس اف بی آی برای بررسی چنین موردی را یک بازی کثیف خواند. 

وی پیش از این نیز به این موضوع واکنش نشان داده بود. ترامپ گفته؛ «هیچ دلیل و مدرکی» برای تحقیقات در این باره وجود نداشته است.

آنطور که روزنامه «نیویورک تایمز» گزارش داده، چند روز بعد از برکناری «جیمز کومی» رئیس پیشین پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی)، این نهاد فدرال تحقیقاتی را درباره اینکه آیا ترامپ محرمانه در حال کار به عنوان عامل روسیه بوده، انجام داده است.

رئیس‌جمهور آمریکا در توئیتر خود در واکنش به این خبر نوشت: «متوجه شدم که نیویورک تایمزِ ورشکسته (گزارش داده) که بعد از اینکه من جیمز کومیِ دروغگو و نابکار را اخراج کردم، رهبران فاسد سابق اف‌بی‌آی که تقریبا همه‌شان به دلایل خیلی بدی، اخراج یا مجبور به ترک این سازمان شدند، بدون وجود هرگونه دلیل و مدرکی درباره من تحقیقاتی را آغاز کرده بودند».

این خبر در شرایطی منتشر شده که «رابرت مولر»، بازرس ویژه تحقیق درباره تبانی ادعایی تیم ترامپ با روسیه در حال تدوین مراحل نهایی تحقیقات خود در این پرونده است. نتیجه این تحقیق مشخص خواهد کرد آیا ترامپ در جریان رقابت‌های انتخاباتی سال ۲۰۱۶ آمریکا با روسیه تبانی کرده است یا خیر؛ انتظار می‌رود با توجه به مخفی‌کاری‌های ترامپ اطلاعات اندکی درباره تعاملات او با پوتین از زمان ورود به کاخ سفید به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا در اختیار باشد.

ترامپ در ادامه اظهارات خود به خبرنگاران در محوطه کاخ سفید طرح پیشنهادی سناتور جمهوریخواه در زمینه بازگشایی موقت دولت فدرال را رد کرد. 

لیندسی گراهام اخیرا به ترامپ پیشنهاد کرده بود که دولت را به صورت موقتی باز کند تا ادامه مذاکرات با نمایندگان دموکرات برای تامین بودجه دیوار مرزی با مکزیک که به دولت را به تعطیلی کشانده است در این شرایط برگزار شود.

با گذشت بیش از 20 روز از تعطیلی دولت آمریکا، اختلافات همچنان پاربرجاست و این مساله تعطیلی دولت را طولانی کرده است.

انتهای پیام/م

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود