بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، محمد سعیدی‌کیا عصر امروز به صورت ویدئو کنفرانس در زمینه افتتاح پروژه‌های زیربنایی و اقتصادی که در جریان سفر دوروزه رئیس‌جمهور به گلستان در حال

اجراست، اظهار کرد: 2 هزار فقره سند مالکیت برای خانوارهای روستایی و مزارع مردم در ادامه طرحی که از سه سال پیش آغاز شده صادر شد.

وی از اجرای 35 هزار طرح خبر داد و تصریح کرد: طرح زیتون‌کاری از دو سال قبل در کشور آغاز شده است و سالانه باید هزار هکتار بر اساس این طرح کاشته شود که تاکنون 722 هکتار کشت زیتون انجام گرفته و 120 نفر اشتغالزایی داشته است.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور با اشاره به لزوم توسعه کاشت نهالکاری افزود: گلخانه‌ای با ظرفیت یک میلیون نهال در استان گلستان ایجاد می‌شود که ارزش این پروژه 10 میلیارد تومان با اشتغالزایی 30 نفر است.

سعیدی‌کیا با بیان اینکه طرح آبادانی و پیشرفت مراوه‌تپه ادامه دارد، گفت: این طرح در هشت نقطه کشور آغاز شده که با احتساب مراوه‌تپه به 10 نقطه می‌رسد فعالیت این طرح از نیمه نخست سال آتی آغاز خواهد شد.

وی در خصوص وام‌های اشتغال‌زایی در سطح استان گلستان گفت: سهمیه استان در دو سال به میزان 40 میلیارد تومان بود که 37 میلیارد آن جذب شد، 56 طرح تصویب و 27 طرح به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/الف

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود