بلاگ
4dda8f47a7

پیش بینی رشد ۶۲ درصدی یارانه خرید تضمینی گندم در بودجه ۹۸به گزارشگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سازمان برنامه بودجه؛ در گزارش مرکز پژوهش‌های

مجلس شورای اسلامی آمده است «دولت در بودجه سال آینده، برای تامین بودجه خرید تضمینی گندم و یارانه نان با کمبود اعتباری نزدیک به ۱۶ هزار و ۵۰ میلیارد ریال روبرو می‌شود.

سازمان برنامه و بودجه برای شفاف سازی این موضوع توضیحاتی ارائه کرد.

بر اساس توضیحاتی که در تارنمای سازمان برنامه و بودجه آمده، هشت هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان در سال آینده برای خرید تضمینی گندم پیش بینی شده که در مقایسه با اعتبار پنج هزار میلیارد تومانی آن در قانون امسال ۶۲ درصد بیشتر است.


بیشتر بخوانید: رشد ۳۵۳ درصدی تولید گندم طی ۴۰ سال اخیر/ برنامه‌ای برای صادرات نداریم


بر پایه این توضیح «در اجرای قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی، هر سال اعتبار مورد نیاز خرید تضمینی گندم با تصویب هیات وزیران در قالب جدول گردش نقدینگی خرید تضمینی گندم بر اساس پیش‌بینی میزان خرید تعیین می‌شود.»
منابع تامین اعتبار خرید تضمینی گندم اعتبارات عمومی دولت، تسهیلات بانکی و درآمد فروش گندم توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران است.

لایحه بودجه ۱۳۹۸ چهارم دی ماه به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد که سقف این بودجه ۱۷ میلیون و ۳۲ هزار و ۳۳۲ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال است.

انتهای پیام/

افزایش ۶۲ درصدی بودجه برای خرید تضمینی گندم

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود