بلاگ
56892e26a2

نظارت سازمان هواپیمایی بر عملیات زمستانی فرودگاه‌هابه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از صدا وسیما، محمد سعید شرفی مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی

سازمان هواپیمایی کشور با اشاره به اینکه دستورالعمل‌های خاصی برای عملیات زمستانی فرودگاه‌ها و شرکت‌های هواپیمایی وجود دارد، گفت: مقررات مشخص و بخشنامه‌هایی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری صادر شده که شرکت‌های هواپیمایی و فرودگاه‌ها ملزم هستند بر مبنای آن‌ها عمل کنند. در واقع در شرایط خاصی شرکت‌های هواپیمایی نباید پرواز داشته باشند.


بیشتر بخوانید:هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ حاوی ۴۰ تن گوشت قرمز بود/ سقوط هواپیما تأثیری در تنظیم بازار ندارد


وی ادامه داد: فرودگاه‌ها نیز در مواقع بارش باید بر مبنای دستورالعمل زمستانی و بخشنامه‌ها و مقررات سازمان هواپیمایی کشوری عمل کنند.

شرفی با بیان اینکه تمام فرودگاه‌های کشور دستورالعمل زمستانی دارند، گفت: تاکنون ۱۰ فرودگاه برف‌گیر و سردسیر کشور توسط سازمان هواپیمایی کشوری ممیزی عملیات زمستانی شده و تایید شده‌اند و ۴ فرودگاه دیگر نیز در نوبت ممیزی قرار دارند.

انتهای پیام/

شناسایی ۱۰ فرودگاه برف‌گیر و سردسیر کشور توسط سازمان هواپیمایی کشوری

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود