بلاگ
249c32c248

ساخت واحدهای جدید مسکن مهر از سال آینده/ مترو پردیس ۴ ساله ساخته می‌شودبه گزارش خبرنگار راه و شهرسازیگروه اقتصادی

باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس در نشست خبری نخستین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهر‌سازی و با‌زآفرینی شهری با بیان اینکه تعیین تکلیف پروژه‌های مهم جزو نخستین برنامه‌های شرکت عمران پردیس است، گفت: در لایحه بودجه سال ۹۸ اعتبارات خوبی برای واحد‌های مسکن مهر پیش‌بینی شده است.

وی گفت: تحویل بخش عمده‌ای از واحد‌های پردیس در کنار تکمیل مترو و ساخت چندین مرکز محله با اعتباری بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان از جمله برنامه‌های در دست اقدام است.

هدایت تصریح کرد: در تبصره ۱۹ لایحه بودجه ۹۸ بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای مترو پردیس دیده شده است، بخش دیگری هم از منابع وزارت راه و شهرسازی پیش‌بینی شده که بتوانیم طی ۴۸ ماه این پروژه را به سرانجام برسانیم.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس درباره تأمین کسری واحد‌های مسکن مهر در پردیس گفت: با همکاری بانک مسکن بخش عمده‌ای از اعتبارات و کسری منابع مالی واحد‌ها را پیگیری می‌کنیم.

هدایت درباره ظرفیت‌سازی جدید واحد‌های مسکن مهر در پردیس گفت: مطالبه متقاضیان به دلیل آنکه آورده خود را پرداخت کرده‌اند حق است و ما عملیات ساخت مسکن مهر در این شهر را سال آینده عملیاتی می‌کنیم.

وی افزود: امسال با همکاری شرکت عمران شهر‌های جدید به ظرفیت درونی شهر پردیس توجه داریم و از ظرفیت تمام اراضی در قالب مشارکت و تهاتر استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس، توضیح داد: برخورد با سازندگان متخلف از مهم‌ترین برنامه‌های شهر پردیس است و هشت پیمانکار به دادستانی معرفی شده و ما در فاز ۸ پردیس ۳ سازنده فعال را جایگزین سازندگان متخلفان کرده‌ایم.

هدایت درباره آغاز فعالیت قرارگاه خاتم‌الانبیا در پروژه‌های زیرساختی مسکن مهر گفت: برای ساخت مترو و بخش‌هایی از زیرساخت‌های مورد نیاز برای تکمیل پروژ‌ه‌های مسکن مهر از ظرفیت‌ قرارگاه خاتم‌الانبیا استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به امضای قرارداد یک‌هزار میلیارد تومانی برای آماده‌سازی پروژه‌ها گفت: تأمین کسری واحد‌های مسکن مهر در حال پیگیری است که در آینده نزدیک بخش عمده‌ای از این کسری‌ها برطرف می‌شود و امیدواریم در این بخش بانک مسکن همکاری‌های لازم را انجام دهد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس، گفت: تحویل این واحد‌ها تا سال آینده امکان پذیر نیست به دلیل آنکه کلنگ زنی واحد‌های جدید تا پایان امسال به زمین زده می‌شود.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود