بلاگ

جامعه بین‌الملل حق دارد درباره مسائل منطقه‌ای و جهانی بحث کند!به گزارشگروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، وزارت امور خارجه لهستان در واکنش به اعتراض کشورمان نسبت به

برگزاری یک همایش ضدایرانی در ورشو، در بیانیه‌ای اعلام کرد جامعه بین‌الملل حق دارد موضوعات مختلف جهانی و منطقه‌ای را به بحث بگذارد و لهستان هم حق دارد که این کنفرانس را برگزار کند!

در بیانیه وزارت خارجه لهستان آمده است:
"روز گذشته کاردار لهستان با رئیس اداره اول اروپای شرقی در وزارت امور خارجه ایران دیدار کرد. دیپلمات لهستان (در این دیدار) محورهای همایش ماه فوریه (در سطح وزیران) را که با همکاری آمریکا در ورشو (پایتخت لهستان) برگزار خواهد شد، تشریح کرد. به عقیده ما، جامعه بین‌الملل حق دارد درباره مسائل مختلف منطقه‌ای و جهانی بحث کند و لهستان (نیز حق دارد) در برگزاری همایشی مشارکت کند که هدف آن توسعه یک بستر برای اقداماتی است که باعث ثبات و شکوفایی در منطقه خاورمیانه خواهد شد."

گفتنی است مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، جمعه گذشته در مصاحبه با فاکس‌نیوز از قصد واشنگتن برای برگزاری یک کنفرانس ضدایرانی در لهستان خبر داد. این کنفرانس قرار است در روزهای 24 و 25 بهمن ماه با موضوع «صلح و امنیت در خاورمیانه» برگزار شود.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود