بلاگ

خواهان زندگی بهتری برای ملت ایران هستیم!به گزارشگروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، وزیر امور خارجه آمریکا، که کشورش با خروج یک‌جانبه از توافق هسته‌ای، تحریم‌های ظالمانه اقتصادی

علیه ایران وضع کرده است، در مصاحبه اختصاصی با شبکه سعودی العربیه، مدعی شد: «می‌خواهیم ملت ایران بداند که ما خواهان زندگی بهتری برای آنان هستیم. ما خواهان شنیدن صدای ایرانی‌ها و دموکراسی واقعی در ایران هستیم!»

مایک پمپئو بدون اشاره به نقش فعال ایران و محور مقاومت در شکست تروریست‌های تکفیری داعش، جبهه النصره و حفظ تمامیت ارضی لبنان، سوریه و عراق، ادعا کرد: دموکراسی واقعی از حزب‌الله و شبه نظامیان شیعی که در عراق برای ضربه زدن به حاکمیت تلاش می‌کنند، حمایت نمی‌کند. دموکراسی واقعی از حوثی‌ها (مبارزان انصارالله) در یمن حمایت نمی‌کند. نمی‌خواهیم ملت ایران از ما بترسند.

ادعاهای این مقام ارشد آمریکایی مبنی بر اینکه واشنگتن خواهان زندگی بهتر برای ملت ایران است، در حالی مطرح می‌شود که اکثر کارشناسان و تحلیلگران آمریکایی دولت ترام‍پ را مسبب گسترش فقر و جرم و جنایت در خود آمریکا و خارج از این کشور می‌دانند. برای مثال، سناتور مستقل و مشهور آمریکایی، برنی سندرز در واکنش به اقدام ترامپ در تعطیلی بی‌سابقه دولت فدرال آمریکا تاکید کرد به جای اعلام وضعیت اضطراری در سطح ملی برای ساخت دیوار مرزی باید این وضعیت فوق‌العاده برای 30 میلیون فرد فاقد بیمه درمانی و 15 میلیون کودک گرفتار فقر اعلام شود.

سندرز در حساب توئیتری خود در واکنش به طرح احتمال اعلام وضع اضطراری در سطح ملی توسط ترامپ، نوشت: وضعیت اضطراری باید برای 30 میلیون فرد فاقد بیمه درمانی، 15 میلیون کودک گرفتار فقر، هزاران نفری که جان خود را به علت مصرف مواد مخدر و خشونت ناشی از حمل اسلحه از دست می‌دهند و تغییرات آب و هوایی، اعلام شود. ساخت دیوار مرزی برای راضی کردن فاکس نیوز است و نیاز به اعلام وضع اضطراری ندارد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود