بلاگ

واکنش شریعتمداری به فعالیت 15 مشاور وزیر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعیمحمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگار

rel="noopener noreferrer">حوزه رفاه و تعاونگروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اخبار منتشره مبنی بر فعالیت ۱۵ مشاور وزیر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار کرد: معمولاً در آغاز روی کار آمدن یک وزیر، او با مشاورانی مواجه می‌شود که در دوره قبل مشغول به کار بودند.

وی با بیان اینکه در این زمان وزیر با اعمال تغییراتی برخی از اشخاص را از سمت‌هایی جا به جا می‌کند، گفت: در این شرایط این افراد به طور طبیعی حکم انشای وزیر دریافت می‌کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه این امر در شروع کار به تراکم تعداد مشاوران می‌افزاید، ادامه داد: این تراکم تعداد مشاوران بعد از مدتی اصلاح خواهد شد.

شریعتمداری با بیان اینکه صدور حکم مشاور به معنای پرداخت حقوق نیست، گفت: اجرای احکام مشاوران نام انشایی مشاوران است، به این معنی که حکم انشا می‌شود و بر این اساس اعلام می‌شود که این افراد مشاور وزیر هستند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره احتمال چند شغله بودن این افراد افزود: برخی از این افراد بازنشسته هستند و تنها با قرارداد، یک سوم هفته می‌توانند مشاوره داشته باشند.

گفتنی است؛ طی چند روز اخیر خبری مبنی بر اینکه ۴ وزیر رئیس جمهور ۴۱ مشاور دارند، در برخی از رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شد.

بر این اساس گفته شده بود که شریعتمداری و رحمانی وزرای کار و صنعت هر کدام ۱۵ مشاور، دژپسند وزیر اقتصاد ۶ مشاور و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ۵ مشاور دارند.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود