بلاگ

9254425 145

به گزارشگروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوانبه نقل از نشریه هیل، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا روز گذشته (شنبه) بار دیگر دموکرات‌ها را به دلیل تعطیل شدن

دولت و اینکه این تعطیلی به طولانی‌ترین تعطیلی تاریخ آمریکا تبدیل شده است، سرزنش کرد.

وی بار دیگر با تأکید بر اینکه مرز جنوبی کشور با بحران انسانی روبروست اعلام کرد که دموکرات‌ها می‌توانند ظرف مدت ۱۵ دقیقه با موافقت با درخواست بودجه ۵ میلیارد دلاری وی برای ساخت دیوار مکزیک، دولت را بازگشایی کنند.

ترامپ در حساب توییتر خود نوشت: «دموکرات‌ها می‌توانند این مشکل را ۱۵ دقیقه‌ای حل کنند. به اعضای کنگره و یا سناتور‌های دموکراتی که می‌شناسید زنگ بزنید. از آن‌ها بخواهید که این کار را انجام دهند! بحران انسانی.»

تعطیلی دولت آمریکا که حدود ۲۵ درصد از دولت فدرال را تحت تأثیر قرار داده است، امروز وارد بیست و سومین روز خود شد. این تعطیلی به طولانی‌ترین تعطیلی در کل تاریخ آمریکا تبدیل شده است. پیش از این طولانی‌ترین تعطیلی در دولت بیل کلینتون رخ داده بود که ۲۱ روز به طول انجامید.

دونالد ترامپ اعلام کرده است تا زمانی که دموکرات‌ها با بودجه ۵ میلیارد دلاری او برای ساخت یک دیوار در امتداد مرز مکزیک موافقت نکنند، دولت را همچنان تعطیل نگه می‌دارد. این در حالی است که نانسی پلوسی، رئیس کنونی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرده است که چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

دولت آمریکا در پی بی نتیجه ماندن رایزنی‌ها میان مقامات کاخ سفید و کنگره درباره تأمین بودجه مالی برای ساخت دیوار مکزیک از روز شنبه ۲۲ دسامبر سال گذشته میلادی تاکنون تعطیل شده است.

رئیس جمهور آمریکا از دوره رقابت‌های انتخاباتی وعده داده بود که به منظور جلوگیری از ورود غیرقانونی مهاجران به کشورش، یک دیوار در امتداد مرز مکزیک احداث و مکزیک را مجبور می‌کند که هزینه ساخت این دیوار را بپردازد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود