بلاگ

تراکتورسازی این روز‌ها شرایط خوبی ندارد و بعد از استعفای اسدی از مدیرعاملی این تیم، چند روز پیش هم محمد تقوی از جمع سرخپوشان تبریزی جدا شد.

تراکتورسازی از زمانی که به زنوزی مالک متمول تبریزی واگذار شد دچار تغییر و تحولات فراوانی در مدیریت و کادر فنی خود بوده است آن ها در یک سال گذشته ثباتی در صندلی مدیریت و نیمکت فنی خود نداشتند و تاکنون شاهد روی کار آمدن ۳ مدیرعامل و ۲ سرمربی بودند.

عباس الیاسی در ابتدای خصوصی سازی سرخپوشان تبریزی به طور موقت مدیریت این باشگاه برعهده گرفت، اما به علت دراختیار داشتن شغل دیگر نتوانست مدیرعامل تراکتورسازان شود و در سمت رئیس هیئت مدیره مشغول به فعالیت شد.

پس از آن صادق درودگر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی شد، اما طول مدیریتش چند هفته بیشتر طول نکشید و جایش را به اسدی دبیر کل سابق فدراسیون فوتبال داد.

علیرضا اسدی هم تا پایان نیم فصل دوم مدیریت تراکتورسازی را برعهده گرفت، اما بعد از آن اعلام شد که ثبت شرکت‌ها اجازه حضور هم زمان او را در ۲ سمت نمی‌دهد بنابراین او هم با سرخپوشان تبریزی خداحافظی کرد تا صندلی مدیریت به فرد دیگری واگذار شود.

البته الیاسی رئیس هیئت مدیره تراکتورسازی تا زمان انتخاب مدیرعامل جدید به طور موقت اداره امور این باشگاه را برعهده گرفت تا به کار‌های این باشگاه سروسامان بدهد شنیده‌ها حاکی از آن است که چند مدیر بومی جزء گزینه‌های مدیرعاملی تراکتورسازی هستند و به زودی زنوزی فرد جدیدی را برای مدیریت این باشگاه انتخاب می‌کند.

چند روز پیش هم شوک دیگری بر پیکره تراکتورسازی وارد شد و محمد تقوی که بعد از جان توشاک هدایت موقت این تیم تبریزی برعهده گرفته بود زمانی که متوجه شد تراکتورسازان قصد دارند مربی صاحب نام اروپایی به خدمت بگیرند از این تیم جدا شد.

به هر حال بعد از استعفای تقوی گزینه‌های زیادی برای هدایت تراکتورسازی مطرح شد، اما هنوز تکلیف نیمکت فنی این تیم تبریزی مشخص نشده است و مذاکره زنوزی با مربی اروپایی ادامه دارد و گفته می‌شود وضعیت سرمربی سرخپوشان تبریزی تا روز یکشنبه مشخص می‌شود.

تغییر و تحولات در تراکتورسازی مثبت بوده است

محمد حسین جعفری مدیرعامل اسبق تراکتورسازی درباره تغییر و تحولات زیاد در این تیم تبریزی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: تیم فوتبال تراکتورسازی از زمانی که به بخش خصوصی واگذار شده است تغییرات زیادی در بخش مدیریت و کادر فنی داشته است، اما این تغییرات مثبت بوده است و در نتیجه گیری این تیم تاثیر منفی نداشته است.

او درباره اینکه بهترین گزینه مدیرعاملی برای تراکتورسازی کیست ؟ و آیا او هم جزء گزینه‌های مدیریت این تیم تبریزی است یا خیرگفت: مسئولان تراکتورسازی با من صحبتی نکردند تا در این باره نظر بدهم. به هر حال مدیران بزرگی در تبریز حضور دارند و دست مالک باشگاه برای انتخاب مدیرعامل باز است. البته زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی بیشترین سهم مدیریت این باشگاه را برعهده گرفته و مدیران عامل این باشگاه نقش بارزی در این باشگاه ندارند. به هر حال مدیرعامل جدید باید شرایط این باشگاه را بپذیرد تا بتواند در این تیم به موفقیت برسد.

جعفری درباره استعفای تقوی سرمربی تراکتورسازی گفت: تقوی دستیار توشاک بعد از جدایی این مربی هدایت تراکتورسازان را برعهده گرفت و عملکرد خوبی هم در این تیم داشت، اما با توجه به اینکه این باشگاه بازیکنان بزرگی را به خدمت گرفت زنوزی تصمیم گرفت که یک مربی بزرگ و صاحب نام برای تیم خود جذب کند تا پروژه کهکشانی خود را تکمیل کند.

مدیرعامل اسبق تراکتورسازی در پایان خاطر نشان کرد: تغییر و تحولات به نفع باشگاه تراکتورسازی بوده است و اکنون تماشاگران زیادی برای حمایت تیم محبوبشان به ورزشگاه می‌روند و هواداران به اقدامات مسئولان باشگاه اعتماد بیشتری پیدا کردند.


بیشتر بخوانید:

تقوی از سرمربیگری تراکتورسازی استعفا کرد

بمب‌های نقل و انتقالاتی تراکتورسازی در راه است

گزینه های تراکتورسازی در نقل و انتقالات مشخص شدند


انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود