بلاگ

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، علی اکبر ولایتی رییس هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی روز دوشنبه ۲۴ دی ماه

با خانواده‌های داغدار دانشجویانه حادثه دردآور و تأسف بار واحد علوم تحقیقات دیدار کرد و خانواده‌های داغدار نیز نقطه نظرات و دغدغه‌های خود را مطرح نمودند.

در این نشست، ولایتی ضمن عرض تسلیت مجدد و ابراز همدردی گفت:  «بنده نیز در کنار شما خانواده‌های محترم، سوگوار از دست دادن این عزیزان هستم و خود را موظف می‌دانم که علل حادثه را در مراجع ذیصلاح حقوقی و قضائی با جدیت پیگیری نمایم». 

رئیس هئیت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در کنار و همراه شما پیگیر علل و عوامل این حادثه بوده و اینجانب خود را متعهد می‌دانم که اقدامات لازم در جهت احقاق حقوق این عزیزان داشته باشم که این دانشجویان عزیز در راه علم تلاش نمودند و بر اساس حدیث نبوی: «اذا جاء الموت لطالب العلم و هو علی هذهالحاله مات و هو شهید: هرگاه جوینده دانش در حال آموختن علم، مرگش فرا رسد شهید مرده است».

ولایتی در ادامه افزود: به سهم خویش در جهت رفع  آلام و مشکلات و التیام بخشی به درد و اندوه خانواده‌های عزیز، از هیچ کوشش معنوی و مادی فروگذار نخواهیم کرد.

در این نشست که طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز حضور داشت، حجت الاسلام کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی گزارشی از پیگیری‌های صورت گرفته پیرامون این حادثه ارائه نمود و در ادامه تعدادی از اعضای خانواده‌های این عزیزان به بیان نقطه نظرات و دغدغه‌های خود پرداختند.

در پایان طهرانچی هم ضمن ابراز تسلیت مجدد و همدلی به خانواده‌های محترم داغدار اطمینان داد که دستورات رئیس هیأت امناء و مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی را تا حصول نتایج قطعی با جدیّت پیگیری خواهد نمود.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود