بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس، مجمع عمومی و وسالیانه کمیته ملی المپیک از ساعت 9.25 امروز (سه‌شنبه 25 دی‌ماه) در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.

رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک

زودتر از بقیه مسئولان به آکادمی ملی المپیک آمد. همچنین رضا قراخانلو رئیس آکادمی نیز از ساعات اولیه صبح در محل برگزاری مجمع حضور داشت.

صالحی امیری: ما جایگزین من شد

رییس کمیته ملی المپیک در ابتدای مراسم گفت: یک سال گذشت. فکر می کنم دیروز بود گوشه سالن نشسته بودم و شما به من اعتماد کرده بودید. تلاش کردم پاسخ اعتماد شما را بدهم. در این مدت تلاش کردیم منیت ها را کنار بگذاریم و ما شویم.

وی افزود: وزیر ما، قهرمانان ما، المپیک ما، مدیران ما، مربیان ما و ... همه ما شدیم. ما یعنی مردم، ما یعنی ملت، ما یعنی ایران اسلامی، ما یعنی جمع گرایی، ما یعنی همه در تلخی ها و شیرینی ها سهیم هستیم. ما یعنی همگرایی. در این نگاه موفقیت وزارت و وزیر یعنی افتخار ما. پیروزی هر ورزشکار و فدراسیون یعنی پیروزی ما و ملت ایران.

صالحی امیری خاطرنشان کرد: وقتی ما جایگزین من شود، در این صورت کار در این خانواده باعث غرور خواهد بود. ما تلاش کردیم این گفتمان را سرلوحه کار قرار دهیم. کنار وزیر بودیم و موفقیت وزارت را بخشی از کارنامه خود تعریف کردیم. روسای فدراسیون ها را قلب ورزش می دانیم و کنار آنها هستیم. تلاش کردیم با این ادبیات عمل کنیم.

وی با اشاره به تعامل و همگرایی یادآور شد: در یک سال گذشته با همکاری هیات اجرایی و کمیته و همین طور وزارت ورزش و مدیران وزارتخانه، با همکاری روسای فدراسیون ها، مربیان و ورزشکاران و رسانه اقداماتی انجام شد که باید بگویم.

صالحی امیری گفت: اولین مورد وفاق در ارکان ٤ گانه وزارت، کمیته، فدراسیون ها و رسانه ها در زیر چتر وزارت بود. ورزش یک خانواده است و همه باور داریم ایجاد اجماع بین این ٤ ارکان به موفقیت ورزش کمک می کند. توجه جدی به آموزش و اقداماتی که در آکادمی صورت گرفته، توجه به ورزش بانوان، ارتباط با اجزای دولت، فعالیت خداکثری برای افزایش کرسی های بین المللی، تلاش برای تعامل با فدراسیون ها و تشکیل 17 کمیسیون با حضور متخصصان، همه از اقدامات صورت گرفته است. ما تلاش می کنیم سال پیش رو را با کارنامه ای درخشانتر پیگیری کنیم به این اعتقاد که درخشش ورزش قهرمانی را شاهد باشیم.

13970521001186 Test NewPhotoFree

 

*طاهریان و سجادی گزارش دادند

بعد از صحبت های صالحی امیری، کلیپی از فعالیت های کمیته در این یک سال پخش شد. همچنین شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته گزارشی را از فعالیت های کمیته ارائه کرد. وی در صحبت هایش از مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در خصوص موفقیت های تیم ملی تشکر نمود. طاهره طاهریان نائب رییس کمیته نیز گزارشی از فعالیت کمیسیون ها ارائه کرد.

طاهریان در این گزارش گفت: در مجموع ١٢٨ نفر برای کمیسیون ها ابلاغ گرفته اند و نقش مشورتی دارند. 

وی افزود: کسانی که فدراسیون ورزش زنان را به حالت تعطیل نگه داشتند، قطعا در خاطره تاریخ  باقی خواهند ماند. همچنین کسانی که تلاش کردند دوباره این فدراسیون راه اندازی شود، هم در خاطره ها خواهند ماند. از وزیر ورزش و صالحی امیری تشکر می کنم که برای احیای فدراسیون بین المللی ورزش زنان مسلمان تلاش و برای فدراسیون سرپرست تعیین کردند.

نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در بازیهای آسیایی ٢٠١٨ گزارشی از این بازیها در مجمع ارائه کرد. این گزارش به صورت مکتوب در اختیار اعضای مجمع قرار گرفته است.

 

ادامه دارد...

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود