بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، در جریان دومین روز از سفر دو روزه رئیس‌جمهور به استان گلستان دقایقی پیش مرکز 152 تختخوابی اورژانس و ترومای شهید نبوی «پنج‌آذر» گرگان افتتاح

شد، این مرکز جزو بزرگترین و مجهزترین پروژه طرح تحول سلامت در استان گلستان است.

مرکز تروما و اورژانس بیمارستان پنج آذر گرگان که به نام شهید نبوی مزین شده است در هفت طبقه با مساحت بالغ بر 11 هزار مترمربع احداث شد.

 هزینه ساختمانی این پروژه بالغ بر 900 میلیارد ریال است که همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگ زرینی از نظام سلامت کشور در استان گلستان ورق خورد.

مرکز تروما و اورژانس بیمارستان پنج آذر گرگان با کوتاه‌ترین زمان ساخت در مقایسه با پروژه‌های مشابه کشور با 152 تخت بستری امروز با حضور حسن روحانی و برخی مسؤولان به بهره‌برداری رسید.

این پروژه دارای بخش‌های فوریت، بستری اورژانس، شیمی درمانی، مرکز تصویربرداری، آی.سی.یو، اتاق عمل، بستری تروما و جراحی به همراه فضای آموزشی مجهز و سالن آمفی تئاتر به چرخه خدمت در راستای تحول نظام سلامت افزوده شد.

انتهای پیام/خ

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود