بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، موضوع «ساعت‌های شهری» یکی از سوژه‌های ثبت شده در سامانه فارس من با عنوان « اقدام برای خرید ساعت شهری به قیمت دو برابر معمول

در شهرداری همدان » است.

بابک‌مهدی آزاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس با بیان اینکه قراردادی برای ساخت ساعت‌های شهری با مجموعه‌ای هنری منعقد و تشریفات قانونی آن نیز اجرا شده است اظهار کرد: قیمت گذاری آثار هنری بر اساس کیفیت و نوع اثر خلق شده تعیین می‌شود و به صورت معمولی قیمت گذاری نمی‌شود.

وی با بیان اینکه در سال جاری خرید کالاهای بومی در اولویت قرار داده شده است افزود: همه خریدها و مناقصه‌ها توسط نهادهای نظارتی داخل و خارج شهرداری رصد می‌شود.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان تصریح کرد: بدون کار کارشناسی و طی روال قانونی اقدامی در این زمینه انجام نخواهد شد.

وی با بیان اینکه ساعت‌های شهری یک اثر هنری و منحصر به فرد است ادامه داد: شهرداری با حمایت از هنرمندان همدانی به دنبال ارتقای سطح کمیت و کیفیت آثار این هنرمندان در داخل همدان است.

آزاد با اشاره به اینکه اتهامات نادرست فقط خستگی برای مجموعه به دنبال دارد، خاطرنشان کرد: آثار هنری برآورد می‌شود و سپس قیمت گذاری شده و مراحل قانونی آن طی می‌شود.

وی گفت: این ساعت‌ها آثار هنری هستند که ویژه همدان طراحی شده و ساخته می‌شوند و نمونه‌ آن در کشور ساخته نشده است.

انتهای پیام/ر

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود