بلاگ

افزایش تولید و اکتشاف زغال سنگبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از ­سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران؛ ­­ شرکت‌های زغال

سنگ طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) از ابتدای فروردین تا پایان آذر، ۵۲۲ هزار و ۹۴۷ تن کنسانتره زغال سنگ تولید کردند. اما رقم تولید مدت مشابه سال گذشته، ۵۱۰ هزار و ۵۴ تن بود که حاکی از افزایش ۳ درصدی تولید دارد.

از این میزان، ۴۵۳ هزار و ۶۶۵ تن توسط شرکت زغال سنگ طبس و ۶۹ هزار و ۲۸۲ تن از سوی شرکت زغال سنگ البرز مرکزی­ تولید شده است.

افزایش ۱۸ درصدی اکتشاف

همچنین شرکت‌های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی در ­۹ ماهه سال ۹۷ ، یک میلیون و ۳۱۵ هزار و ۵۶۹ تن زغال سنگ استخراج کردند که نسبت به رقم استخراج مدت مشابه سال گذشته (یک میلیون و ۱۱۳ هزار و ۵۶۰ تن)، ۱۸ درصد رشد نشان می‌دهد. در این میان، شرکت طبس یک میلیون و ۱۹۲ هزار و ۶۲۴ تن و شرکت البرز مرکزی ۱۲۲ هزار و ۹۴۵ تن ماده معدنی استخراج کرده است.


بیشتر بخوانید:تا ۴۰۰ سال آینده زغال سنگ داریم/ چین و هندوستان آماده عقد قرارداد‌های طولانی مدت هستند


میزان ارسال کنسانتره زغال سنگ این شرکت‌ها به مشتریان در­مدت یاد شده نیز با ۱۱ درصد رشد، از ۵۶۵ هزار و ۴۳۷ تن مدت مشابه سال قبل به ۵۰۹ هزار و ۸۷۳ تن در ۹ ماهه سال ۹۷ رسید. میزان ارسال کنسانتره شرکت‌های طبس و البرز مرکزی به ترتیب ۴۷۹ هزار و ۵۳۴ تن و ۸۵ هزار و ۹۰۳ تن بود.

بنا به این گزارش، شرکت‌های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی در ­­ماه آذر ۶۳ هزار و ۶۳۱ تن کنسانتره زغال سنگ، ۱۷۳ هزار و ۲۵۷ تن ماده معدنی و ۶۹ هزار و ۹۵۸ تن کنسانتره استخراج و ارسال­­ کردند.

انتهای پیام/

افزایش ۳ درصدی تولید کنستانتره در سال ۹۷

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود