بلاگ

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، محمد اسلامی امروز در نشستی که با مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و مدیران شهرهای جدید در ساختمان شرکت عمران داشت، با اشاره به اینکه

مدیران شهرهای جدید نگران هستند که اگر تصمیمی بگیرند، بازخواست خواهند شد، گفت: مدیران شهرهای جدید مورد حمایت صد درصدی ما هستند، اما به این شرط که هر اقدامی را به اهل خود بسپارند. 

وی افزود: مدیران شهرهای جدید به گونه‌ای باید عمل کنند که سازنده‌ها به وعده‌های این مدیران اعتماد و مطمئن شوند که به تعهدات خود عمل خواهند کرد، پس وقتی مدیران اعتماد مردم را نیز جلب کنند، قطعاً در زمان‌بندی مشخص پروژه‌ها به اتمام می‌رسد. 

اسلامی با اشاره به ابلاغی رئیس جمهور برای ساخت 400 هزار واحد مسکونی که 200 هزار واحد آن در شهرهای جدید ساخته خواهد شد، گفت: تا سال 99 این 200 هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید باید به اتمام برسد. 

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 60 هزار واحد مسکونی مشارکتی که امسال آغاز شده پیش‌درآمدی برای احداث واحدهای مسکونی برای اقشار متوسط خواهد بود، گفت: این واحدها با قیمت مناسب و با کیفیت بالا احداث خواهد شد. 

وی با اشاره به وضعیت شهرهای جدید و هویت‌بخشی به این شهرها گفت: باید با هویت‌بخشی به شهرهای جدید مدیریت لازم در این خصوص را انجام دهیم تا شهرهای جدید برای زندگی مطلوب باشد و کاستی‌ها به گونه‌ای نشود که مجدداً ساکنان شهرهای جدید از این شهرها خارج و به شهرها مجدداً مراجعه کنند.

اسلامی افزود: سرانه‌ها باید در شهرهای جدید به گونه‌ای باشد که مردم از شهرهای جدید استقبال کنند.

وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه ما سازنده و فروشنده ملک نیستیم، گفت: سازنده این واحدهای مسکونی سازنده‌های بخش خصوصی هستند و ما بر این واحدها نظارت خواهیم کرد تا با کیفیت احداث شود.

وی افزود: کانون‌های محله که هویت‌بخشی محله خواهند بود، باید احیا شوند و آنچه که در تاریخ و تمدن وجود داشته است، باید در شهرهای جدید به منصه ظهور گذاشته شود.

اسلامی تصریح کرد: شهرهای جدید نباید به شهرهای خوابگاهی تبدیل شوند و باید نگاه ماشینی در شهرهای جدید به حداقل برسد، تا مردم در این شهرها آسایش داشته باشند.

انتهای پیام/ب

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود