بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «سید محمد جلال فیرزونیا» سفیر ایران در لبنان برای اولین بار با «سعد الحریری» نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور این کشور دیدار کرد.

بر اساس گزارش

خبرگزاری رسمی لبنان «ان‌ان‌ای»، در این دیدار که در منزل سعد الحریری معروف به «بیت‌الوسط» انجام شد، نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور لبنان یادداشتی را خطاب به «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران به سفیر ایران تحویل داد و خواستار آزادی «نزار زکا» تبعه لبنانی-آمریکایی زندانی در ایران شد. 

آبان ماه 1394 بود که نزار زکا  به اتهام جاسوسی برای آمریکا در ایران بازداشت شد و بنا به گزارش‌ها، وی در ایران به 10 سال زندان و پرداخت 4.2 میلیون دلار محکوم شده است (جزئیات بیشتر).

سید محمدجلال فیروزنیا مردادماه 1397 وارد بیروت شد. وی که سابقه سفارت در مالزی، بحرین و یمن را داشته به عنوان مشاور وزیر خارجه، مدیرکل خلیج‌فارس و خاورمیانه و همچنین رئیس اداره اول خلیج‌فارس و رئیس اداره دوم خاورمیانه عربی و شمال آفریقای وزارت خارجه کشورمان نیز فعالیت کرده است (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/

 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود