بلاگ

حمیدرضا دهقانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت اجرای طرح مبارزه با عرضه پوشاک قاچاق گفت: کار در مسیر اجرا قرار دارد و ستاد پیگیر موضوع است.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا  طرح در حال حاضر متوقف شده است، گفت: خیر طرح مبارزه با عرضه پوشاک محرز قاچاق متوقف نشده  است اما در حال رفع برخی از ناهماهنگی‌ها هستیم. 

دهقانی‌نیا در پاسخ به این سوال که آیا سازمان‌ها و نهادهای دولتی منجربه ایجاد ناهماهنگی و مانع‌تراشی برای جلوگیری از اجرای طرح شده‌اند، گفت: ممکن است ناهماهنگی‌های وجود داشته باشد اما اگر بگوییم از سوی سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی مانع ایجاد می‌شود تا طرح ادامه نیابد هم درست نیست.

وی با اشاره به اینکه این ناهماهنگی‌ها ممکن است از سوی بخش‌های دولتی باشد، افزود: البته بخشی از این ناهماهنگی‌ها هم از سوی بخش خصوصی است و گاهی برخی افراد در این بخش انتظارات ما را در زمینه مبارزه با عرضه پوشاک قاچاق برآورده نکرده‌اند.

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه فشار بر روی ستاد مرکزی برای انجام ندادن طرح خیلی زیاد است، گفت: ما شکی نداریم که این فشار ناشی از ذینفعان قاچاق است و اینکه بگوییم این فشار ناشی از دستگاه‌های دولتی است واقعا اجحاف است. 

وی اظهار داشت: ابهام پراکنی‌هایی در مورد اثرات اجرای طرح وجود دارد ولی ستاد در حال رفع آن است. 

دهقانی‌نیا طرح مبارزه با پوشاک قاچاق را طرحی مستمر عنوان کرد و بیان داشت: ما نخواسته‌ایم که این طرح  در یک نقطه آغاز و در نقطه‌ای به پایان برسد بلکه هدف ما اجرای مستمر طرح بوده است.

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز همچنین در مورد عدم اجاره واحدهای تجاری در پاساژها و اماکن تجاری به پوشاک ایرانی گفت: صاحبان برخی از مجتمع‌های تجاری با توجه به موقعیت مکانی مجتمع تجاری خود تلاش دارند تا واحد تجاری خود را فقط به برندهای پوشاک خارجی اجاره دهند اما با اجرای طرح مبارزه با پوشاک قاچاق اکنون تا حدودی این موضوع رفع شده و این واحدها برای عرضه پوشاک ایرانی هم اجاره داده می‌شود.

انتهای پیام/ 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود