بلاگ

آیت محمد ولی رئیس اتحادیه طلا و جواهر در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درخصوص درخواست مناظره بین وکیل مالباختگان شرکت منحله سکه ثامن و اتحادیه طلا و جواهر، اظهارداشت:

چند روز پیش تعدادی از این افراد به اتحادیه آمدند و بعد از توضیحات ما متوجه شدند ما هیچ دخالتی نداشتیم.

وی افزود: تلاش این افراد برای باز پس گرفتن سرمایه از دست رفته و ناراحتی‌ آنها قابل درک است  و اگر تشخیص دادند این افراد که با انجام مناظره و یا گفت‌وگو مساله‌ یا حقیقتی مشخص می‌شود ما هم آماده هستیم.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر درخصوص جزئیات جلسه با مالباختگان شرکت سکه ثامن گفت: ما اطمینان دادیم که اتحادیه هیچ ارتباطی به این ماجرا ندارد و مجوزی برای شرکت سکه ثامن صادر نکرده است و اصلا نمی‌توانست و نمی‌تواند به این سایت یا شرکت مجوزی بدهد. 

محمدولی با بیان اینکه این جلسه حدود یک ساعتی طول کشید، تصریح کرد: شایعاتی وجود داشت و در این جلسه آن شایعات سوال شد؛ شایعاتی مانند اینکه بخشی از پول شرکت در اختیار اتحادیه است که ما توضیح دادیم اتحادیه هیچ ارتباط مالی و حتی شناختی از صاحب آن شرکت نداشته است.

وی تاکید کرد: بنده هم از این اتفاق ناراحت هستم و امیدوارم پرونده در قوه قضائیه به سرعت بررسی شود و در صورت امکان بخشی از دارایی این افراد بازگردد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر در پاسخ به این سوال که آیا نباید قوانین مشخصی برای فعالیت این شرکت‌ها وجود داشته باشد، گفت: در این مدت بارها تاکید کرده‌ام تا زمانی که بستر مناسب برای اینگونه فعالیت‌‌ها و نظارت بر آنها در فضای مجازی وجود ندارد، باید این روش‌های کسب و کار غیرقانونی اعلام شود.  

به گفته وی، اگر کسب و کارهای مجازی در حوزه طلا و جواهر باید قانونی می شود باید امکان رصد فعالیت شرکت‌ها و سایت‌ها وجود داشته باشد و این اطمینان حاصل شود که خریدار کالای خود را به با همان کیفیت و قیمت مورد نظر دریافت کرده باشد.

این مصاحبه در راستای پیگیری سوژه ثبت شده در سامانه «فارس من» با عنوان «حمایت از مناظره بین رییس اتحادیه طلا و وکلای مالباختگان ثامن» صورت گرفته است.

انتهای پیام/

 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود