بلاگ

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، روز گذشته هواپیمای باری بوئینگ 707 که از بیشکک قرقیزستان و حامل محموله گوشت بود در فرودگاه فتح کرج دچار حادثه شد و تعداد 15

نفر از هموطنان ما در این سانحه به شهادت رسیدند.

از آنجا که این هواپیما محموله گوشت وارداتی از قرقیزستان به مقصد تهران بود با مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت‌وگویی انجام دادیم.

حمید ورناصری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس،‌گفت: این هواپیما که از قرقیزستان به مقصد تهران بود حامل 20 تا 30 تن گوشت گوسفندی بود که یکی از شرکت‌های خصوصی وارد می‌کرد.

وی همچنین گفت: روزانه 50 الی 60 شرکت واردات گوشت گوسفندی را از کشورهای مختلف انجام می‌دهند و در مجموع روزانه 150 تن گوشت توسط بخش خصوصی وارد و در داخل کشور توزیع می‌شود.

ورناصری در پاسخ به اینکه برخی می‌‌گویند مسئله سقوط هواپیمای حامل گوشت در تنظیم بازار خللی ایجاد می‌کند، گفت: رقم 20 تا 30 تن در مقابل گوشتی که روزانه داخل کشور توزیع می‌شود بسیار ناچیز است و نمی‌تواند خللی به روند توزیع و تنظیم بازار داشته باشد.

به گفته مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گوشت وارداتی روزانه از کشورهای استرالیا، قزاقستان، قرقیزستان و ارمنستان ، روسیه ، افغانستان و سایر کشورهای آسیای میانه انجام می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این حادثه تلخ و دلخراش رابه خاطر از دست دادن عزیزان نیروی هوایی ارتش را به خانواده های جان باختگان و خانواده بزرگ نظامیان غیور و بخصوص نیروی بزرگ ارتش تسلیت می‌گوییم و از درگاه خداوند متعال غفران الهی طلب می کنیم.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود