بلاگ

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار هادی شیرزاد  رئیس پلیس بین الملل ناجا درباره رسیدگی به شکایت شاکیان و استرداد مجرمان بین المللی، اظهار داشت: شعار سازمان

اینترپل ناامن کردن جهان برای مجرمان است و پلیس بین الملل ناجا همواره این موضوع را مد نظر قرار داده است.

وی با بیان اینکه تدابیر فرمانده نیروی انتظامی همواره در دستور کار پلیس بین الملل ناجا است، افزود: متهمان بین المللی به اتهام قتل، کلاهبرداری، تحصیل مال نامشروع، اخلال در نظام اقتصادی و صدور چک بلامحل از سوی کارکنان پلیس بین الملل تحت پیگرد قرار دارند که پس از ردیابی، شناسایی، دستگیری به جمهوری اسلامی ایران مسترد می شوند به گونه ای که در 9 ماهه امسال، شاهد رشد 128 درصدی استرداد متهمان از 9 کشور و بالعکس بوده ایم.

رئیس پلیس بین الملل ناجا در خاتمه گفت: با توجه به پروتکل های سازمان اینترپل و تلاش همکارانم، تمام سعی ما بر این است هیچ متهمی نتواند از قانون بگریزد و حتی فراتر از مرزهای کشور نیز باید منتظر دستان پر قدرت قانون باشد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود