بلاگ

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام پارسانیا عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی در مراسم معارفه دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی در تالار اندیشه حوزه هنری گفت: فعالیت‌های شورایعالی انقلاب

فرهنگی در مقطع اول نوعی مدیریت بحران و تصمیم سازی‌بود، مقطع دوم نهادسازی و سیاست‌گذاری و اوج تصویب اسناد بود و مقطع سوم مقطعی بود که سیاستگذاری‌ها باید در مجموعه نظام پیگیری می‌شد.

وی در ادامه گفت: آشنایی من با مخبردزفولی حدود چهار دهه و با حجت‌الاسلام عاملی دو دهه است، مساله فرهنگ ، حوزه مورد توجه آقای مخبر بود.

پارسانیا همچنین اظهار داشت:‌ شورای تخصصی شورای عالی انقلاب فرهنگی از برجسته‌ترین شوراهاست و درون حوزه علمیه قم برای سیاستگذاری فرهنگی کشور مشورت می‌کنند که این مسائل جز با پیگیری‌های مخبردزفولی انجام نمی‌شد.

وی در پایان گفت: آنجا که قانون نهادینه می‌شود و قرار است تثبیت شود به مراتب سخت‌تر است؛ اسنادی که تصویب شده باید پنج سال یک بار بازبینی و نظارت بر اجرا شود که توقع می‌رود عاملی با توجه به شخصیت علمی که دارد به ظرفیت ها توجه کند.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود