بلاگ

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم معارفه دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی در تالار اندیشه حوزه هنری گفت: ما در شورای

انقلاب فرهنگی نیاز داریم تصویرسازی جامع از مسیر آینده خود پیدا کنیم، چراکه در حوزه علم و فرهنگ و آموزش و پرورش هنوز همه اهداف محقق نشده است.

صالحی افزود: شورای عالی انقلاب فرهنگی سه دوره خوب را پشت سر گذاشته است که دوره اول باتوجه به اتفاقات اوایل انقلاب دوره نهادسازی در حوزه علم و فرهنگ بود که با تشکیل شورا موسسات به تناسب نیاز به وجود آمدند؛ دوره دوم دوره تنظیم مقررات و سیاست‌ها بود که البته به تناسب نیاز مقطعی تدوین شد، اما دوره سوم ادامه رویکردهای قبلی بود که سندهای مختلف مانند سند علوم و فناوری سلول بنیادی یا سند گیاهان دارویی در آن تدوین شد و این در حالی است که در دوره مدیریت مخبر دزفولی که دوره سوم و ۱۲ساله بود هم افزایی نگاه ها و تصویب و مراحل اجرایی و مصوبات انجام شد.

وی تصریح کرد: دوره چهارم شورای انقلاب فرهنگی که با مدیریت جدید انجام می‌شود دوره شتابنده عرصه علم و فرهنگ است که خوشبختانه فضای مجازی حوزه تخصصی او بوده و آینده خوبی در شورا خواهیم داشت.

صالحی ادامه داد: در دوره چهارم، یادگیری رسمی جای خود را به یادگیری غیر رسمی می‌دهد؛ از طرفی مطالعات بین‌المللی و جهانی و تجربه علمی و مهارتی مدیر جدید باعت تغییر معادلات علم و فرهنگ در مسیر آینده خواهد بود.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود