بلاگ

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، عزت الله ضرغامی عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی در مراسم معارفه دبیر جدید این شورا در تالار اندیشه حوزه هنری گفت: به حجت‌الاسلام عاملی

که اعتماد رهبر معظم انقلاب و اعضای شورا را گرفته است تبریک می‌گویم.

وی عاملی را  فردی عالم، دلسوز و خونگرم خواند که با جدیت روشنگری می‌کند، راه حل ارائه می‌دهد و از موضع بزرگواری با مسائل برخورد می‌کند.

عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: افراد معمولا پس از اینکه مدیر می‌شوند بی‌انگیزه می‌شوند و این مساله آسیب بزرگی است؛ ولی حجت‌الاسلام عاملی همواره با انگیزه کار می‌کند و امیدواریم در شورا هم منشا خدمات باشد و جواب اعتماد رهبری و اعضای شورا را بدهد.

ضرغامی ادامه داد: مخبردزفولی در سطح بالا تمام ویژگی‌های فرهنگی و علمی را بدون فراز و نشیب در خود جمع کرده است و در دین و اعتقادات به نظام و رهبری فوقالعاده است و هرجا ما کمی کج رفتیم یکی از کسانی که سعی می‌کند در جایگاه اصل نظام بحث کند،  مخبر است.

ضرغامی گفت: مخبر پشتوانه بسیاری از طرح‌های افتخارآفرین شوراست. طرح تحول آموزش و پرورش که رهبری بارها به جای ۲۰۳۰ بر روی آن تاکید کرده‌اند از تلاش‌های مخبر است.

وی  افزود: هرگاه دبیرخانه طرحی را آماده و به اعضای شورا ارائه می‌دهد از پختگی قابل قبولی برخوردار است و افراد بزرگی فقط بخاطر ارتباط با مخبر کارشناسی‌ها را انجام می‌دادند.

عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی در پایان گفت: مخبر بسیاری از مسائل را در دبیرخانه شورا پخته کرده و در صحن مطرح کرد و به صورت سند مصوب کرد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود