بلاگ

واکنش جنجالی بازیگر مصری وقتی فهمید مبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ایمن قندیل، هنرپیشه مصری که برای مصاحبه به یک شبکه

تلویزیونی دعوت شده بود هنگامی که متوجه شد صحبت‌های او برای یک کانال اسرائیلی ضبط می‌شود با واکنشی غیرمنتظره از خجالت دعوت‌کنندگان برنامه درآمد.


بیشتر بخوانید:اقدام غیرانسانی صهیونیست‌ها با دانش‌آموزان فلسطینی +فیلم


این هنرپیشه مصری به مجری برنامه گفت: «شما به من گفته بودید این مصاحبه برای یک شبکه مصری ضبط می‌شود اما الان معلوم شد که پای یک کانال اسرائیلی در میان است، یک نفر را آورده‌ای که اینجا ایستاده و روی اعصاب من راه می‌رود».

در این لحظه مردی که قندیل درباره او صحبت می‌کرد به سمتش آمد و گفت: این کانال من است و هیچ وقت نمی‌ترسم، این تو هستی که وحشت داری و برای همین همه جا با خودت اسلحه حمل می‌کنی، من سلاحی ندارم».

ایمن قندیل هم در پاسخ به او گفت: «تو سلاح نداری؟ برای اینکه از اسلحه‌ام علیه تو استفاده کنم باید حس کنم ارزش شلیک کردن داری. می‌توانی همین جا لبخندزنان بِایستی تا به تو بگویم چه کاری انجام خواهم داد. مرا به سخره گرفته‌ای؟».

در ویدئوی زیر می توانید واکنش فیزیکی مجری مذکور پس از اتمام این گفتگوها را مشاهده کنید.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود