بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا چندین بار سال گذشته پیشنهاد خارج کردن این کشور از ائتلاف ناتو را مطرح کرده است. 

روزنامه «نیویورک‌تایمز» که اخیراً با

انتشار گزارشی بار دیگر بحث‌ها پیرامون تبانی احتمالی تیم ترامپ با روسیه را داغ کرده نوشته است: «کارهای اندکی هستند که ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه بیشتر از تضعیف ائتلاف ناتو آنها را دوست دارد.  سال گذشته رئیس‌جمهور ترامپ پیشنهادی مطرح کرد که معادل نابودی ناتو بود: خروج ایالات متحده از ناتو.»

مقام‌های ارشد دولت آمریکا به نیویورک‌تایمز گفته‌اند که در طول سال ۲۰۱۸، ترامپ در محافل خصوصی گفت که می‌خواهد از سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) خارج شود. مقام‌های فعلی و سابق آمریکایی که طرفدار ناتو هستند گفته‌اند آنها بیم آن داشته‌اند که ترامپ ممکن است تهدیدش را عملی کند.

بنا بر این گزارش، ترامپ در نشستی سال گذشته به مقام‌های ارشد امنیت ملی آمریکا گفته که به نظر او ناتو بار مالی سنگینی روی آمریکا تحمیل می‌کند و او اهمیت این ائتلاف نظامی را متوجه نمی‌شود. 

انتهای پیام/ 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود