بلاگ

سهمیه طرح جدید مسکنی در شهرهای جدید مشخص شدبه گزارش خبرنگار راه و شهرسازیگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،خلیل حاجی‌پور مدیر عامل شرکت عمران صدرا در حاشیه نشست

خبری وزیر راه و شهرسازی با مدیران عامل شهر‌های جدید با بیان اینکه تعداد کل واحد‌های مسکن مهر در شهر صدرا ۲۴ هزار و ۵۷۴ واحد است، گفت: از این تعداد هزار و ۱۸۴ واحد برای تعاونی‌ها، ۱۴ هزار و ۶۰۲ واحد در قالب تفاهم‌نامه‌های سه‌جانبه و ۸ هزار و ۷۸۸ واحد برای خودمالکان است.

مدیرعامل شرکت عمران صدرا ادامه داد: ۲۳ هزار و ۱۷۶ واحد مسکن مهر در شهر صدرا تا به امروز افتتاح شده و هزار و ۲۸۸ واحد مسکن مهر در این شهر باقی مانده که از این تعداد ۳۳۸ واحد مربوط به خودمالکی‌ها و ۹۵۰ واحد مربوط به تفاهم‌نامه‌های سه‌جانبه است.

۱۷ هزار واحد مسکن جدید در شهر پردیس

در ادامه مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه از ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهری که در شهر‌های جدید ساخته خواهد شد، سهمیه شهر پردیس ۱۷ هزار واحد است، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته است تا سه سال آینده ساخت این واحد‌ها به اتمام می‌رسد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار کرد: ۲۰۰ هزار واحد مسکن جدید برای اقشار متوسط و ضعیف جامعه ساخته خواهد شد و ما ساخت ۷ هزار واحد مسکونی دیگر را برای متقاضیان مسکن مهر پردیس در برنامه کاری خود قرار داده‌ایم.

وی یادآوری کرد: تحویل تمامی واحد‌های مسکن مهر در شهر پردیس منوط به تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی واحد‌هاست.

هدایت گفت: برای تکمیل متروی تهران پردیس در لایحه بودجه ۹۸، ردیف خاصی در نظر گرفته شده است.

ساخت ۲۱ هزار واحد مسکن جدید در شهر بهارستان اصفهان

در ادامه احمدی مدیرعامل شهر جدید بهارستان اصفهان با بیان اینکه ۳ هزار و ۶۰۰ واحد مسکن مشارکتی در شهر بهارستان ساخته خواهد شد، گفت: سهمیه این شهر در طرح جدید مسکنی وزیر راه و شهرسازی ۲۱ هزار واحد است که ۱۷ هزار و ۴۰۰ واحد از آن‌ها در قالب طرح مشارکتی و محله‌سازی ساخته خواهد شد.

مدیرعامل شهر جدید بهارستان اصفهان افزود: از این تعداد ۱۶ هزار و ۵۰۰ واحد تا پایان امسال کلید خواهد خورد و ۹۰۰ واحد مسکونی باقی‌مانده طی سال‌های ۹۹ و ۹۸ ساخته خواهند شد.

وی افزود: هم‌اکنون جمعیت این شهر ۱۲۰ هزار نفر است که در چشم‌انداز افق ۱۴۰۴ جمعیت آن به ۳۲۰ هزار نفر افزایش خواهد یافت.

احمدی اظهار کرد: برای تکمیل خطوط متروی شهر جدید بهارستان نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان منابع مالی هستیم.

ساخت ۱۶ هزار واحد مسکن جدید در شهر سهند

در ادامه عباس مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران سهند، گفت: ۱۶ هزار واحد مسکن جدید در این شهر در دست ساخت است و فاز ۵ این شهر به عنوان پایلوت طراحی شهر‌های جدید انتخاب شده است.

مدیرعامل شرکت عمران سهند در پایان گفت: جمعیت این شهر هم‌اکنون ۱۳۵ هزار نفر است که تا افق ۱۴۰۴ امیدواریم جمعیت این شهر به ۲۰۵ هزار نفر افزایش یابد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود