بلاگ

دومین اجلاس هفتمین دوره هیات نمایندگان اتاق اصناف ایران آغاز به کار کرد/ فروش فوق‌العاده جایگزین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا

align="left"/>به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزیگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، دومین اجلاس از هفتمین دوره هیات نمایندگان اتاق اصناف ایران با حضور رئیس اتاق اصناف ایران و نمایندگان اصناف سراسر کشور برگزار شد.

در این مراسم در خصوص عملکرد اتاق اصناف ایران و برنامه‌های پیش رو در خصوص تنظیم بازار شب عید و موضوع تشکیل کمیسیون‌های اتاق اصناف ایران گزارشی ارائه شد.

در حاشیه این مراسم سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران گفت: در شرایط فعلی اقتصاد، برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا صلاح نیست و باید فروش فوق‌العاده و تخفیف دار جایگزین عرضه مستقیم کالا شود.

ممبینی افزود: در شرایط فعلی، اقتصاد درگیر جنگ اقتصادی است و این موضوع، شرایط خاص و سختی را برای اصناف و مردم ایجاد کرده است.

رئیس اتاق اصناف ایران تصریح کرد: افزایش نرخ ارز موجب افزایش قیمت مواد اولیه تولید شده و این موضوع در بازار اثر گذاشته است.

وی با اشاره به توزیع کالا‌های اساسی توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌ها گفت: باید واحد‌های سنتی صنفی در این توزیع شرکت داده شوند تا کالاها در مناسب ترین حالت به دست مردم برسد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود