بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «اریک پرینس» موسس بلک‌واتر پیشنهاد داد که پیمانکاران نظامی خصوصی جایگزین نیروهای آمریکایی که قصد خارج شدن از سوریه دارند شوند.

پرینس که شرکت امنیتی

وابسته به وی به دلیل کشتار غیرنظامیان درعراق بدنام است، گفت که پیمانکاران نظامی خصوصی می‌توانند از متحدان آمریکا حمایت کرده و پس از خروج آمریکا از سوریه، می‌توانند با نفوذ ایران مقابله کنند.

وی که با فاکس‌نیوز مصاحبه می‌کرد، افزود: آمریکا یک تعهد راهبردی درازمدت برای باقی ماندن در سوریه ندارد اما من معتقدم که ترک کردن متحدان ایده خوبی نباشد.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا ماه گذشته اعلام کرد که نیروهای آمریکایی از سوریه خارج خواهند شد.

آمریکا حدود 2 هزار نیرو در سوریه دارد و مدعی است که این نیروها برای مبارزه با داعش در شمال شرق سوریه مستقر شده‌اند.

نیروهای دموکراتیک سوریه را که اغلب آنها را کُردها تشکیل می‌دهند معتقدند با عقب نشینی آمریکا از سوریه این امکان وجود دارد که مورد حمله ترکیه قرار بگیرند.

پرینس گفت که استفاده از پیمانکاران نظامی خصوصی به ترامپ این اجازه را خواهد داد که ترامپ به وعده انتخاباتی خود برای پایان دادن به جنگ‌های همیشگی عمل کرده و همچنان به حمایت از همپیمانان نیز ادامه دهد.

بلک‌واتر سال 1997 توسط پرینس تاسیس شد و طی قراردادهایی که با دولت آمریکا در جریان جنگ عراق و افغانستان داشته میلیون‌ها دلار کسب کرده است.

اقدام 4 نفر از نیروهای بلک واتر در سال 2007 در کشتار 14 شهروند غیرنظامی عراقی در میدان نیسور بغداد باعث رسوایی و بدنامی این شرکت شد.

انتهای پیام/.

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود