بلاگ

ادعای مردسالارانه محمدرضا پهلوی: عقل زنان کمتر از مردان استبه گزارش خبرنگارحوزه اخبار داغگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سال‌هاست که سلطنت طلبان و حاامیان رژیم منحوس

پهلوی در تلاش هستند اقدامات پهلوی اول و دوم را ترقی‌‌خواهانه و در راستای پیشرفت کشور نشان دهند. با این حال مراجعه به اسناد تاریخی گواه ادعای پوچ این حامیان سلطنت است.

در چهل سال گذشته پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران همواره ضدانقلاب با اهداف مغرضانه خود حقوق زنان را دست‌آویزی برای متهم کردن نظام اسلامی به عدم برابری زنان و مردان قرار داده است. این در حالی است که با نگاهی اجمالی به منابع فقهی و حقوقی اسلام به خوبی می‌توان درک کرد که اسلام در همه‌ی زمینه‌ها به حقوق، توان و شخصیت زن توجه کرده است.

حال ویدئویی منتشر شده از اظهارات مردسالانه محمدرضا پهلوی در مقابل خبرنگاری که از او درباره زنان و برابری آنان با مردان در توانایی و حقوق اجتماعی می‌پرسد. ظاهراً این ویدئو به مذاق سلطنت‌طلبان خوش نیامده چراکه این مصاحبه زاویه‌ای از نگاه دیکتاتورمآبانه او را آشکار کرده است.

در ادامه ‌می‌توانید این فیلم را ببینید.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود