بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در پی اعتراضات عمومی به قرار گرفتن مجسمه منقش به  پرچم عربستان سعودی در مجاورت ساختمان یادبود قربانیان حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ در نیویورک قرار

است این مجسمه از محل مورد نظر برداشته شود.

این مجسمه یکی از مجسمه‌های منقش به پرچم کشورهای گروه ۲۰ - شامل آرژانتین، استرالیا، برزیل، کانادا، چین، اتحادیه اروپا، فرانسه، آلمان، هند، اندونزی، ایتالیا، ژاپن، مکزیک، روسیه، عربستان سعودی، آفریقای جنوبی، کره جنوبی، ترکیه، انگلیس و آمریکا- است که به شکل شکلات طراحی شده و در مرکز تجارت جهانی نصب شده است.

13971025001226 Test PhotoL

 

با توجه به اینکه ۱۵ نفر از ۱۹ هواپیماربای حملات ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ تبعه سعودی بودند، پرچم عربستان سعودی در این محل از ابتدا اعتراضاتی را به همراه داشت. روزنامه گاردین گزارش داده این اعتراضات موجب شده نهاد مسئول اداره این مکان تصمیم به انتقال مجسمه عربستان سعودی بگیرد.

نزدیک به ۳۰۰۰ نفر در روز حملات ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ کشته شدند. صدها نفر از خانواده‌های قربانیان این حملات از عربستان سعودی به دلیل نقش‌آفرینی در این حادثه شکایت کرده‌اند. 

انتهای پیام/ 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود