بلاگ

محموله گوشت هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ امحا شدبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، سید مجید موسوی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان البرز با اشاره به اینکه در هواپیمای

باری ۷۳۳ که روز دوشنبه سقوط کرد، حدود ۳۰ تن گوشت گرم گوسفندی از کشور قرقیزستان به مقصد البرز حمل می‌شد، گفت: در اثر حادثه‌ای که ایجاد شد هواپیما سقوط کرد و بلافاصله در محل حادثه حضور پیدا کردیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز افزود: هدف از این حضور آن بود که بر مقدار گوشتی که در حادثه وجود داشت، نظارت کنیم و تمامی لاشه‌های گوسفند به وسیله هفت دستگاه کامیون جمع آوری شد و به محلی که قبلا تعیین شده بود حمل و دفع و به وسیله آهک نیز پوشیده شد، زیرا این گوشت‌ها دیگر قابل استفاده نبود و در این کار نیز مدیر کل دامپزشکی استان البرز نظارت داشت.

وی اضافه کرد: حتی یک لاشه گوسفند نیز از این حادثه قابل استفاده نبود، زیرا بخش زیادی از آن‌ها سوخته بود و با توجه به وظیفه قانونی جهاد کشاورزی، اقدام به دفع آن لاشه‌ها کردیم.

موسوی درباره ورود گوشت گوسفند بیان کرد: این گوشت‌ها نه توسط جهاد کشاورزی بلکه توسط بخش خصوصی از کشور قرقیزستان خریداری شده بود و قرار بود وارد فرودگاه کرج شود و سپس از آنجا به وسیله هدایت شرکت پشتیبانی امور دام کشور و استان البرز توزیع شود که متاسفانه این حادثه افتاد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود