بلاگ

به گزارش خبرنگار فارس پلاس، امیرحسین ناصری سردبیر روزنامه پیروزی به خاطر طرح جلد این روزنامه در روز دوشنبه از وینفرد شفر و استقلالی‌ها عذرخواهی کرد.

وی در صفحه شخصی اش

نوشت: صفحه اول دوشنبه ۲۴ دی ماه ما در روزنامه پیروزی جنجالی شد. البته انتظار داشتم که گزارش ما جنجالی باشد که خب نشد. به جای آن تصویر گزارش جو روانی برای ما ایجاد کرد. اما در مورد این صفحه:
اول: امروز یعنی سه شنبه هم در روزنامه توضیح و پوزش منتشر کردیم که نگاه ما یک کری هواداری بود. ما با مربی خودمان هم تصویرسازی کرده بودیم. جلد برانکو با سبیل های مختلف پیش از دیدار فینال لیگ قهرمانان یادتان هست؟ کسی هم نرفت سراغ اینکه مثلا سبیل جان بولتون را گذاشته بودیم یا یک فرد دیگر را. با این حال تاکید کردیم که اگر موجبات کدورت را پدید آورده‌ایم عذر می‌خواهیم.
دوم: اگر کری می.خوانیم باید تحمل کری هم داشته باشیم. به دوستانم در روزنامه تاکید کردم کامنت پست روزنامه دوشنبه را نبندند تا دوستان استقلالی هم نظراتشان را منتشر کنند. در همین پیج خودم هم کامنتی را حذف نکردم.
سوم: جالب اینجا بود که دوستانمان در روزنامه استقلال جوان و سایر دوستان استقلالی نویس‌مان تماس گرفتند و در کنارمان بودند زیرا هر دو می‌دانیم که کری می‌خوانیم اما ربطی به دوستی‌هایمان ندارد. از آنان تشکر ویژه دارم.

13971026000007 Test NewPhotoFree

 

 

 

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود