بلاگ

حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه من مخالف استانی شدن انتخابات هستم، گفت: استانی شدن انتخابات در

صورتی می‌تواند مناسب باشد که جریان‌های سیاسی و احزاب در کشور ما شکل گرفته باشد.

وی افزود: وقتی در کشور ما جریان‌های سیاسی به صورت احزاب نیستند که اینها را کنار هم جمع کنند، عموما جریان‌هایی که شکل می‌گیرد و اینها را کنار هم قرار می‌دهد، جریان‌های قدرت و ثروت خواهد بود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ارتباط عمیقی که امروز نماینده شهرستان‌ها با اجزای حوزه انتخابی خود دارند با استانی شدن انتخابات به شدت تحت تأثیر قرار می‌گیرد و کاهش پیدا می‌کند و رابطه بین وکیل و موکل تحت تأثیر اکثریتی است که در مراکز استان‌ها هستند.

پژمان‌فر خاطرنشان کرد: بیشترین حضور و بیشترین پیگیری مطالبات در استانی شدن انتخابات در رابطه با کسانی است که در مرکز استان‌ها هستند و در این شیوه، کمترین توجه به شهرستان‌ها و حوزه‌های انتخابی کوچک‌تر صورت خواهد گرفت. 

وی در پایان گفت: ممکن است در بسیاری از کشورها این شیوه راهکار خوبی باشد،‌اما با شرایط امروز کشور ما، این راهکار موفقیت‌آمیزی نخواهد بود و به نفع مردم نیز نیست. 

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود