بلاگ

ورود سامانه بارشی از جنوب غرب کشور/آسمان تهران بارانی استبه گزارش راه و شهرسازیگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی

هواشناسی، امروز با ورود سامانه بارشی از جنوب غرب، بارش‌ها به ترتیب در شمال خلیج فارس، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، شمال استان‌های فارس و بوشهر آغاز می‌شود و بعدازظهر فعالیت سامانه بتدریج به غرب، شمال غرب، مرکز، شرق و دامنه‌های جنوبی البرز گسترش می‌یابد. بارش در کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری، شمال خوزستان، جنوب لرستان، غرب کردستان و جنوب آذربایجان غربی از شدت بیشتری برخوردار است و در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود.

روز پنجشنبه با شمالی شدن جریان‌ها بر روی دریای خزر بارش در سواحل دریای خزر شروع می‌شود و گستره فعالیت سامانه کل کشور را فرا می‌گیرد. بارش در این روز در کهگیلویه و بویر احمد، چهار محال و بختیاری، جنوب اصفهان، شرق خوزستان، غرب فارس، شمال بوشهر، غرب استان‌های کردستان، کرمانشاه و شمال ایلام شدت دارد و برای دامنه‌های البرز مرکزی و زاگرس مرکزی بارش برف، وزش باد و کولاک پیش‌بینی می‌شود.

روز جمعه در نوار شمالی کشور دامنه‌های البرز شرقی و شمال شرق کشور فعال بوده و بعد ازظهر این روز از شمال شرق خارج می‌شود. روز پنجشنبه در نیمه جنوبی و جمعه در جنوب شرق کشور وزش باد شدید رخ می‌دهد و اواخر جمعه و طی روز شنبه کاهش دمای ۶ تا ۱۰ درجه‌ای برای نیمه شمالی کشور پیش‌بینی می‌شود.

9272538 7569272541 5709272544 944

انتهای پیام/

آخرین وضع آب و هوای کشور در ۲۶ دی ماه

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود