بلاگ

مسابقه «برنده باش» توانسته در مدت زمان پخش خود به افزایش مطالعه و بالا بردن سطح اطلاعات عمومی مخاطبان کمک کند.

هاشم رضایت تهیه‌کننده‌ برنامه های تلویزیونی، در گفتگو با خبرنگار

حوزه رادیو تلویزیونگروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره طرح معرفی کتاب در مسابقه «برنده باش» گفت: «برنده باش» توانسته در مدت پخش خود کمک شایانی به افزایش مطالعه و اطلاعات عمومی مردم کند. بسیاری از مخاطبان رغبت پیدا کرده‌اند تا اطلاعات عمومی خود را بالا ببرند. با توجه به اینکه بین افزایش اطلاعات عمومی و افزایش مطالعه فاصله وجود دارد، ما تصمیم گرفتیم با طرح‌ معرفی کتاب بینندگان برنامه را به مطالعه عمیق‌تر دعوت کنیم.

ی

این تهیه کننده ادامه داد: از این رو از این هفته با معرفی کتاب «سرباز کوچک امام» طرح معرفی کتاب در مسابقه برنده باش را آغاز کردیم. در اولین گام به سراغ یکی از کتاب‌های جذاب و سرگذشت خواندنی دوران نوجوانی آقای طحانیان رفتیم.

رضایت عنوان کرد: البته سعی داریم کتاب های مختلفی را از نویسندگان مختلف داخلی و خارجی که محتوای سالم، جذاب و شایسته‌ دارند، معرفی کنیم؛ از این بابت هیچ محدودیتی در ایرانی یا خارجی بودن یا داستانی و غیر داستانی بودن کتاب‌ها نداریم. از همین رو در هفته‌های آتی کتاب‌هایی از نادر ابراهیمی نویسنده نامدار معاصر کشورمان و چارلز دیکنز نویسنده انگلیسی را نیز معرفی خواهیم کرد.

ی

تهیه کننده مسابقه برنده باش بیان کرد: در صفحات اجتماعی برنامه معرفی کتاب‌ها به صورت مفصل تری انجام می‌شود تا همراهان مجازی برنامه هم علاوه بر آشنایی کلی، اطلاعات و جزئیات مفیدتری از کتاب‌ها به دست آورند. ضمن اینکه قرار است در معرفی کتاب‌ها مناسبت‌های مختلف نیز مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است مسابقه برنده باش که آخر هفته‌ها روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود، طبق جدیدترین نظرسنجی‌های مرکز تحقیقات رسانه ملی به عنوان پربیننده‌ترین مسابقه تلویزیون شناخته شده است.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود