بلاگ

احتمال استیضاح شدن ترامپ قوت گرفتبه گزارشگروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از نشریه آمریکایی هیل، «جکی اسپیر»، عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، هشدار داد اقدام

احتمالی دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور، در خروج از سازمان پیمان آتلانتیک شمالی «ناتو»، مقدمات استیضاح او را فراهم خواهد کرد.

اسپیر در گفتگو با شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، تهدید کرد: کنگره و یا مشاوران رئیس جمهور وادار خواهند شد برای جلوگیری از اقدام احتمالی وی در خروج از این اتحاد نظامی که چندین دهه قدمت دارد، اقدامات جدی‌ اتخاذ کنند.

این عضو کنگره در این باره گفت: بهتر است که این یک تهدید توخالی توسط رئیس جمهور باشد باشد، زیرا معتقدم عملی کردن آن برای کشور ما و توانایی‌مان در محافظت از امنیت ملی همه آمریکایی ها بسیار مخرب خواهد بود، تا جایی که مقدمات اتخاذ اقدامات جدی از سوی ما را فراهم خواهد کرد. این اقدامات ممکن است استیضاح و یا (اجرای) متمم بیست و پنجم قانون اساسی باشد.

متمم بیست و پنجم قانون اساسی آمریکا درباره قوانین مربوط به غیبت و یا جانشینی رئیس جمهور این کشور است.

اسپیر افزود: او (ترامپ) نمی تواند در حق این کشور چنین کاری کند و من معتقدم بدون تأیید سنا قادر نخواهد بود چنین اقدامی را انجام دهد.

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز روز دوشنبه در گزارشی فاش کرد ترامپ و مشاورانش در یک سال گذشته درباره خروج آمریکا از ناتو رایزنی کرده اند. رئیس جمهور آمریکا معتقد است ناتو «منابع ارزشمند» این کشور را می بلعد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود