بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه بامداد چهارشنبه به رأی مخالف پارلمان انگلیس به طرح دولت این کشور برای خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا واکنش نشان

داد.

رئیس جمهور فرانسه گفت:« اتحادیه اروپا هر آنچه ممکن بود برای توافق برگزیت ارائه کرد».

از سوی دیگر ایرلند نیز اعلام کرد که آماده سازی خود برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بدون هیچگونه توافقی را تشدید می‌بخشد

 پارلمان انگلیس شامگاه سه‌شنبه با ۴۳۲ رأی مخالف و ۲۰۲ رأی موافق، طرح دولت این کشور برای خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا را رد کرد.

این رأی‌گیری حساس، بعد از هشت روز گفت‌وگو میان قانونگذاران انگلیسی برگزار شد. «ترزا می»، نخست‌وزیر انگلیس در جلسه سه‌شنبه مجلس عوام خطاب به نمایندگان گفت رأی آنها مسیر نسل‌‌‌های آینده را مشخص خواهد کرد.

این طرح که میان دولت انگلیس و اتحادیه اروپا مورد توافق قرار گرفته قرار است سازوکار خروج انگلیس از این اتحادیه را مشخص کند. اجرایی شدن این طرح به تصویب پارلمان انگلیس نیاز داشت، اما از آنجا که جریان‌های مختلف سیاسی در انگلیس بشدت از آن انتقاد کرده بودند، شکست آن در پارلمان قطعی به نظر می‌رسید.

«ترزا می» با این رأی، متحمل سنگین‌ترین شکست از پارلمان در طول تاریخ انگلیس شده است. «جرمی کوربین»، رهبر حزب کارگر بعد از این رأی‌گیری، طرح رأی عدم اعتماد به ترزا می را تقدیم پارلمان کرد. این رأی‌گیری چهارشنبه انجام خواهد شد.

انتهای پیام/.

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود