بلاگ

سیدجواد ساداتی نژاد عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات مصوبه اخیر این کمیسیون درباره کمک به اجرای ساماندهی دانشگاه تهران گفت: در حوزه آموزش عالی، کمیسیون تلفیق پس از

پیشنهاد بنده مبنی بر تعیین تکلیف طرح ساماندهی دانشگاه تهران مصوب کرد که این طرح ساماندهی و توسعه که سال‌ها معطل مانده بود به تصویب برسد و برای آن ردیفی اعتباری در نظر گرفته شد.

وی افزود: به دلیل اینکه وزارت راه و شهرسازی و شهرداری تهران به تعهدات خود در این رابطه عمل نمی‌کنند، این طرح مهم بلاتکلیف شده که بر اساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق، مقرر شد وزارت راه و شهرسازی معادل ده هزار میلیارد ریال (هزار میلیارد تومان) از املاک مسکونی در اختیار خود در محدوده شهر تهران را برای کمک به تامین منابع طرح ساماندهی دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران بلاعوض در اختیار دانشگاه تهران قرار دهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره کمک به اجرای طرح نوسازی مدارس در سال آینده تصریح کرد: در حوزه آموزش و پرورش و ورزش مصوب شد از محل فروش اوراق برای سال 1398 مبلغ یک میلیارد تومان برای احداث، تکمیل و تجهیز فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی وزارت آموزش و پرورش و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اولویت پروژه‌ها و طرح‌های نیمه تمام در نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 مجلس شورای اسلامی افزود: آموزش و پرورش می‌تواند با هزار میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بسیاری از پروژه‌‎های خود را با این این ظرفیت قانونی پیش ببرد.

انتهای پیام/ 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود