بلاگ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در تاشکند، «جمعه خان غیاث اف» که از اول ژانویه سال 2019 میلادی مدیریت کمیته اجرایی ساختار منطقه‌ای ضدتروریسم سازمان همکاری شانگهای را بر عهده گرفته با «عبدالعزیز کامل‌اف»

وزیر امور خارجه ازبکستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

کامل‌اف با تبریک به غیاث اف تاکید کرد: ازبکستان برای فعالیت ساختار منطقه‌ای ضدتروریسم سازمان همکاری شانگهای که در راستای همکاری‌های متقابل کشورهای عضو در مبارزه با تروریسم، افراط‌گرایی و جدایی خواهی یک سازمان اصلی می باشد، اهمیت زیاد قائل است.

در این دیدار تاکید شد که با تشریک مساعی طی یک مدت کوتاه برای توسعه و تکامل فعالیت ساختار منطقه‌ای ضدتروریسم کارهای بزرگی انجام شده است.

طرفین همچنین درباره مراسم‌های قریب الوقوع در چارچوب ساختار ضدتروریسم سازمان همکاری شانگهای در سال 2019 میلادی و برای آینده تبادل نظر کردند.

سازمان همکاری شانگهای یک سازمان بین المللی بین دولتی است که در تاریخ 15 ژوئن سال 2001 میلادی در شانگهای چین توسط قزاقستان، چین، قرقیزستان، روسیه، تاجیکستان و ازبکستان تاسیس شده است.

در نشست این سازمان که روزهای 8 و 9 ژوئن سال 2017 میلادی در شهر «آستانه» پایتخت قزاقستان برگزار شد، هندوستان و پاکستان عضو دایمی سازمان همکاری شانگهای‌ شدند.

اکنون جمهوری اسلامی ایران، افغانستان، مغولستان و بلاروس اعضای ناظر این سازمان هستند.

ترکیه، سریلانکا، ارمنستان، آذربایجان، نپال و کامبوج شریک گفت وگو با این سازمان هستند.

انتهای پیام/ح

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود