بلاگ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، «شکرالله عاطف مشعل» سفیر افغانستان در پاکستان گفت: دو کشور برای تبادل زندانیانی که مدت محکومیت خود را سپری کرده‌اند به توافق رسیدند.

وی

افزود: زندانیانی که قرار بود با قید ضمانت آزاد شوند اما به دلایلی همچنان در حبس به سر می‌برند نیز طبق توافق برای تبادل زندانیان آزاد می‌شوند.

مشعل تأکید کرد: در سفر «شاه‌محمود‌قریشی» وزیر امور خارجه پاکستان به افغانستان درباره تبادل زندانیان بحث و تباددل نظر شد و در حال حاضر طرفین برای این منظور به توافق رسیده‌اند.

وی افزود: هیأت سیاسی سفارت افغانستان از زندان‌های پاکستان بازدید به عمل می‌آورد و برای آزادی زندانیانی که بدون دلیل یا برای ارتکاب جرم‌های پیش پا افتاده در حبس بسر می‌برند تلاش خواهد کرد.

سفیر افغانستان اظهار داشت: به مقامات پاکستانی نیز اجازه داده می‌شود از زندان‌های افغانستان بازدید و برای آزادی برخی زندانیان تلاش کنند.

تا قبل از این هیچ توافق رسمی برای تبادل زندانیان بین پاکستان و افغانستان وجود نداشت.

انتهای پیام/ح

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود