بلاگ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، «شهباز شریف» رهبر اپوزیسیون و «بلاول بوتو» رئیس حزب مردم در گفت و گو با رسانه‌ها از تشکیل کمیسیون مشترک برای اتحاد علیه اقدامات

دولت پاکستان خبر دادند.

شهباز شریف در این خصوص گفت: اعضای اپوزیسیون به دعوت وی در یک اجلاس شرکت و در بیشتر موارد به توافق رسیدند.

وی افزود: گرانی در کشور افزایش یافته،کمبود برق و گاز بیشتر از گذشته است و ارزش روپیه پول ملی تا 30 درصد کاهش یافته است و نمی‌توان در این زمینه سکوت کرد.

شریف تأکید کرد: دولت سعی دارد اپوزیسیون را نادیده گرفته و رهبران سیاسی مخالف خود را به اتهام دست داشتن در فساد مالی حذف کند.

وی افزود: اپوزیسیون با تشکیل کمیسیون مشترک تمام تلاش خود را برای حفظ دموکراسی و مقابله با اقدامات نادرست دولت به کار خواهد برد.

«آصف علی زرداری» رئیس جمهور سابق و سرپرست حزب مردم نیز گفت: اعضای اپوزیسیون با یکدیگر متحد شده‌اند.

وی افزود:اعضای اپوزیسیون در داخل و خارج از مجلس ملی متحد خواهند بود.

چندی پیش «مولانا‌فضل‌الرحمان» رهبر حزب جمعیت علمای اسلام شاخه فضل الرحمان با آصف علی زرداری رئیس جمهور سابق و سرپرست حزب مردم دیدار کرد.

هدف از این دیدارها حل اختلافات بین حزب مسلم لیگ شاخه نواز شریف و حزب مردم یا به عبارتی تلاش برای متحد کردن احزاب اپوزیسیون پاکستان بود.

انتهای پیام/ح

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود