بلاگ

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، پس از افزایش 3 درصدی قیمت نفت در روز گذشته، قیمت نفت در معاملات امروز تقریبا ثابت مانده است.

با انتظار

برای کم شدن عرضه در بازار به علت کاهش تولید اوپک، علی‌رغم نشانه‌هایی در مورد رکود اقتصادی در جهان، قیمت نفت افزایش یافته است.

هر بشکه نفت برنت دریای شمال با 41 سنت افزایش 61.05 دلار فروخته شد و هر بشکه خام آمریکا با 26 سنت افزایش 52.37 دلار در هر بشکه معامله شد.

جاناتان برات، تحلیلگر بازار در سیدنی گفت: «به نظر می رسد که بازار نفت به کاهش عرضه شدید عربستان و محرک‌های چین چشم دارد.»

بانک مرکزی چین روز چهارشنبه، بزرگ‌ترین ترزیق نقدی روزانه خود را انجام داد که نشان می‌دهد این مقامات در تغییر سیاست‌ها به سیاست‌های انبساطی برای مواجه با رکود در بزرگ‌ترین اقتصاد آسیا هستند.

اوایل هفته جاری، چین آمارهای تجاری ضعیفی منتشر کرد به طوری‌که میزان صادرات و واردات به نسبت سال گذشته کاهش یافته بود.

قیمت نفت امروز به علت نشانه‌هایی از رکود اقتصادی در جاهای مختلف جهان، افزایش بیشتر خودداری کرد.

در ژاپن، سفارشات ماشینی در ماه نوامبر به شدت کاهش یافت در عین حال، بر اساس برآوردهای کاخ سفید، اقتصاد آمریکا به علت تعطیلی بخشی از دولت این کشور، با ضربه طولانی‌تر از انتظاری مواجه شد.

اما به لحاظ عوامل بنیادین موثر بر بازار، بازارهای نفتی از کاهش تولید اوپک و روسیه تقویت شده‌اند.

اوپک و هم‌پیمانانش در 17 و 18 آوریل در وین دیدار می‌کنند تا قرارداد کاهش عرضه نفت را بررسی کنند و این پنل به رهبری عربستان و روسیه خواهد بود.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود