بلاگ

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، مجید باجلان، ​مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با اشاره به جایگاه قرض‌الحسنه در روایات و احادیث معصومین (ع)، تاکید کرد: قرض‌الحسنه در کمیته امداد همواره

مورد توجه بوده است و از همان سال‌های اولیه پرداخت وام قرض‌الحسنه در الویت برنامه‌های امداد قرار داشته است.

باجلان گفت: این صندوق با مجوز بانک مرکزی راه‌اندازی شده است و تاکنون با اتخاذ شیوه‌های مناسب، تلاش کرده پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه واقعی را در جامعه به اجرا درآورد.

 مدیر عامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت ادامه داد: پرداخت وام به نیازمندان تحت حمایت برای مصارف کارگشایی، درمان بیماری، هزینه تحصیلی، ودیعه مسکن، اشتغال و رهایی از مشکلات و گرفتاری‌ها با روش‌های متفاوت در حال انجام است.

وی افزود: با هماهنگی‌های انجام شده و مجوز اخذ شده از بانک مرکزی، سقف تسهیلات این صندوق در سرفصل اشتغال ۳۰ میلیون تومان، در سرفصل‌ ودیعه مسکن ۱۵ میلیون تومان و وام کارگشایی پنج میلیون تومان با بازپرداخت ۳۶ ماهه پیش‌بینی شده است.

باجلان تصریح کرد: در ۱۰ ماهه سال جاری ۲۱۰ هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان در سراسر کشور، بیش از ۱۰۵۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه از صندوق امداد ولایت دریافت کرده‌اند.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت عنوان کرد: ۱۹۰ هزار فقره از این تسهیلات در سرفصل وام ضروری و ۲۰ هزار فقره با رقم ۳۲۰ میلیارد تومان در قالب تسهیلات اشتغال‌زایی بوده است.

وی یادآور شد: این صندوق با هدف پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه واقعی به مددجویان و نیازمندان راه‌اندازی شده و در حال حاضر ۳۵ شعبه در کشور دارد.

انتهای پیام

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود