بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، شماری از مردم در سامانه «فارس من» که مطالبات و مشکلات مردمی را در سراسر کشور پیگیری می‌کند، موضوعی با عنوان "معضلی به نام برگزاری

کلاس تقویتی در دبیرستان غیر دولتی مهر البرز تبریز" مطرح کرده‌اند و خبرنگار فارس موضوع را از مسؤول مربوطه پیگیری کرد.

جعفر پاشایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تبریز اظهار کرد: ما دو مدرسه به نام مهرالبرز در تبریز داریم و شما بهتر است ناحیه این مدرسه را بگویید تا بنده رسیدگی کنم.

در تماس بعدی و با اعلام ناحیه مدرسه توسط خبرنگار فارس، مدیرکل آموزش و پرورش استان قول رسیدگی سریع به این موضوع را داد و گفت: حتما به وضعیت کلاس‌های تقویتی اجباری و مدرسه مذکور در اسرع وقت رسیدگی خواهم کرد و نتیجه آن را به فارس من ارائه می‌کنم.

گزارش فارس حاکی از آن است که جعفر پاشایی، مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مصاحبه در مسیر جاده بود و با وجود قطع شدن مکرر مصاحبه، خود تماس گرفته و دقیق پیگیر موضوع بود.


این گزارش می‌افزاید که مطالبه اصلی ثبت شده در سامانه فارس من به این ترتیب بود.

معضلی بنام برگزاری کلاس تقویتی در دبیرستان غیر دولتی مهر البرز تبریز

از ریاست محترم آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی استدعا دارم مانع از برگزاری کلاس تقویتی در مدارس و دبیرستان‌های غیر دولتی تبریز در ادامه کلاس‌های موظفی خود شوند. به عنوان مثال مسوولان دبیرستان غیردولتی مهرالبرز که یکی از مدارس خوب و نمونه تبریز می‌باشد، متاسفانه در سال‌تحصیلی97-98 با برگزاری کلاس‌های تقویتی از ساعت 15:30 تا 17 در سه روز هفته دمار از روزگار نونهالان زبان بسته درآورده‌اند.

این کلاس‌ها در حالی برگزار می‌شود که دانش‌آموزان از ساعت 6:30 صبح از خواب برخواسته و تا 7:30 وارد دبیرستان شده و تا ساعت 15 در کلاس درس موظفی خود حضور می یابند.بلافاصله این عزیزان در ظاهر امر به شکل اختیاری و در پشت پرده به صورت اجباری در کلاس تقویتی شرکت می‌کنند.

با تعطیلی کلاس تقویتی در ساعت 17 عصر دانش‌آموزان پس از حدود یک ساعت زمان به خانه می‌رسند و در حقیقت جنازه و جسم بی‌روح آنها ساعت 18 عصر به منزل می‌رسد.

حال که مسوولان نواحی آموزش و پرورش ظاهرا برنامه‌ای برای جلوگیری از برگزاری کلاس تقویتی به شکل موصوف ندارند، تنها شکل مسئله رسانه‌ای کردن آن است تا به زور مسوولان استانی و کشوری مانع از تشکیل این کلاس‌ها شده و اجازه بدهند تا نونهالان عزیز ساعت 15 به خانه رفته و با روح و روانی آسوده به درس و مشق خود بپردازند.

انتهای پیام/ر

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود