بلاگ

عنایت سالاریان معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس اظهار کرد: مرحله اول المپیادهای علمی اول تا پنجم بهمن در رشته‌های

جغرافیا، کامپیوتر، ادبی، شیمی، نجوم و اخترفیزیک، زیست‌شناسی، ریاضی، سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در پایان این رقابت حدود ۱۰ درصد شرکت‌کنندگان پذیرفته شده و به مرحله دوم می‌روند، ادامه داد: امسال ۸۴ هزار دانش‌آموز در المپیادهای علمی شرکت کردند که نسبت به جمعیت دانش‌آموزی در مقایسه با سال گذشته یک‌درصد رشد را نشان می‌دهد.

سالاریان با بیان اینکه امسال المپیاد جغرافیا برای اولین بار برگزار می‌شود، افزود: به رغم‌اینکه المپیاد جغرافیا اولین دوره خود را آغاز می‌کند اما ۵۵۰۰ دانش‌آموز برای شرکت در آن ثبت‌نام کردند.

وی با اشاره به اینکه توزیع کارت شرکت در جلسه آغاز شده است، گفت: عده‌ای از دانش‌آموزان که حدود ۲ تا ۳ هزار نفر بودند در هنگام ثبت‌نام به دلیل مشکلات سیستم نتوانستند هزینه نام‌نویسی را پرداخت کنند که این امکان هم‌اکنون فراهم است و پس از آن می‌توانند کارت آزمون خود را دریافت کنند.

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌‌پژوهان جوان تصریح کرد: نتیجه مرحله اول المپیادهای علمی، هفته اول اسفند ماه اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود