بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «خالد بن احمد آل خلیفه» وزیر خارجه بحرین سه‌شنبه (دیروز) میزبان «برایان هوک» نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران بود.

آل خلیفه در

این دیدار عمق روابط تاریخی و استراتژیک بحرین و آمریکا را ستود و گفت که بحرین به پیشرفت و تحول بزرگی که در این روابط به وجود آمده است، افتخار می‌کند و این روابط در تمامی زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و امنیتی ادامه دارد به خصوص اینکه دو طرف به ارتقای همکاری‌های دوجانبه و تقویت منافع دو کشور علاقه‌مند هستند.

طبق گزارش خبرگزاری بحرین (بنا)، آل خلیفه همچنین بر حمایت کامل و همبستگی بحرین با تمامی تلاش‌های آمریکا برای مقابله با سیاست‌های ایران که به ادعای وی صلح و امنیت منطقه را بر هم می‌زند، تأکید کرد.

وزیر خارجه بحرین همچنین گفت که کشورش از تلاش‌های آمریکا برای مقابله با «دخالت‌های ایران در امور داخلی کشورهای منطقه، حمایت آن از تروریسم و اقدامات ایران برای گسترش تنش و خشونت در منطقه و جهان حمایت می‌کند.»

برایان هوک نیز گفت که آمریکا به داشتن روابط دوستانه بین دو کشور و دو ملت دوست افتخار می‌کند.

انتهای پیام/ص

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود